Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Egy rendben lezajlott terhessé...

Egy rendben lezajlott terhesség és két vetélés után milyen vizsgálatokat végeztetnétek el magatokon?

Figyelt kérdés

Az orvosom szerint csak véletlen, de én azért utána szeretnék járni, hogy minden rendben van e velem.Kezembe veszem a dolgokat. Újra szeretnénk próbálkozni, és most amennyire, lehet biztosra szeretnék menni.

A kisfiam 2009-ben született császárral, a vetélések 2011-ben voltak.


2012. szept. 4. 13:28
 1/2 anonim ***** válasza:
Szia! Nagyon sajnálom, hogy elvetéltél! Nekem is 2x történt az első terhességem után. Azóta még 3 gyermekem született minden komplikáció nélkül, szerencsére teljesen egészségesen. Akkor én is nagyon elvoltam keseredve. Fel a fejjel! Tudom, hogy ez nagyon kegyetlen a sorstól, de biztosan így kellett történnie. Minden jót kívánok és remélem, hogy 9 hónap múlva boldog édesanya leszel! (Vagy még előbb :)) Amúgy a kötelező vizsgálatokon kívül semmi mást nem csináltak nálam. Nem szabad stresszelni, tudom könnyű ezt mondani, de ez sokat segít.
2012. szept. 4. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszodat! Kicsit megnyugtattál. Én még próbálkozás előtt szeretném kivizsgáltatni magam. Úgyhogy 9 hónap múlva még nem babázok, 10 múlva talán igen!;)

Vérvételt szeretnék és hormonvizsgálatot.

2012. szept. 4. 14:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!