Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Felelősségteljes, normális az...

Baranka kérdése:

Felelősségteljes, normális az ilyen anya?

Figyelt kérdés
Aki magára hagyja az újszülött babáját és elmegy a házától 50 méterre lévő boltba bevásárolni? ( hogy kerek legyen a történet a gyerek dédije a másik szobában volt, de nem kérte meg, hogy vigyázzon addig a picire). Köszönöm a válaszaitokat!

2012. szept. 10. 12:08
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
32%
ott ütném agyon !!!!!! és az ilye nem anya hiába va 50m a bolt
2012. szept. 10. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
2012. szept. 10. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Nem mondanám felelősség teljesnek, mert nem kérte meg a dédit, hogy vigyázzon a kicsire, de felelőtlennek sem kiáltanám ki, mert mégis csak tartózkodott felnőtt a házban. Érdekes egy nőszemély, az biztos.
2012. szept. 10. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Kedves második! A kérdésem "főszereplője" nem egy és ugyanaz az általad belinkelt válasszal, de azért a Te válaszodat is köszönöm hasznos volt.
2012. szept. 10. 12:16
 5/12 anonim ***** válasza:
Honnan tudod? Tudod ki írta ki a kérdést?
2012. szept. 10. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
56%
Igaz, nem újszülöttként, hanem 2 - 3 hós korban én már megteszem, hogy ha alszik kimegyek a 30 - 40 méterre levő szelektív huladékgyűjtőhöz, vagy hátra a veteményesünkbe, gyümölcsösbe. 4000 nm - es kertünk van, tehát ha nem is megyek el otthonról, akkor sem vagyok minden percben a baba mellett. De szerintem nem is kell. Az udvaron van babakocsiban vagy pihenőszékben, vagy a lakásban alszik.
2012. szept. 10. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Kedves negyedik! Onnan tudom, hogy emlékeznék milyen kérdés írtam ki.
2012. szept. 10. 13:21
 8/12 anonim ***** válasza:
Én sem tudnám itthon hagyni, de azért megjegyezném, érdekes a világ, nekem anyu mesélte,meg a velem egykorú barátnőim anyukái, hogy bizony minket otthon hagytak olykor negyed órára, ha épp aludtunk. És nem azért mert felelőtlenek voltak, hanem mert nem állt meg az élet miután megszülettünk. Mi vidéken éltünk együtt a nagyszüleimmel, akik dolgoztak, így anyu főzött két családra, akkor még automata mosógép nuku, max a keverőtárcsás, eldobható papírpelus ugyancsak nem volt,a textilpelust maximum 2 naponta mosni kellett, ők nem tehették meg, hogy fél napokat sétálgassanak a babával, bevásárolni járjanak 2 naponta, ott volt a nagy veteményes, a háziállatok stb. Más világ mégis felnőttünk. Valószínű a mostani gyerekeknek sem lenne semmi baja az ég világon, ha 10 percre magukra maradnának a lakásban míg édesen szunyókálnak, mint ahogy írta is valaki, hogy ott hagyja, ha kimegy a kertbe. Én is kertes házban élek, bizony én sem ülök a gyerek ágya mellett ha alszik. Akkor szoktam kertészkedni, füvet nyírni. Na most ha belegondolok ez kb ugyanaz, mintha otthon hagynám. Igaz a fűnyírót leállítom 5-10 percenként és behallgatózok, de sajna segítség híján valakinek ezt is meg kell csinálni, nem várhatom az éjjel haza járó férjemtől, hogy este 10-kor álljon neki füvet nyírni, fákat metszeni, vagy bármit az udvaron, arról nem is beszélve, hogy a szomszédok sem néznék jó szemmel a fűnyíró berregését éjszaka.
2012. szept. 10. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Kedves Kérdező! Akkor most elárultad saját magad!
2012. szept. 10. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Mivel árultam el magam? Csak azt mondtam ,hogy nem én tettem fel azt a kérdés amit az egyik kedves válaszoló belinkelt!!!! Nem sok kérdést tettem fel eddig ezen az oldalon, de azokra a kérésekre szórol szóra emlékszem.
2012. szept. 10. 17:04
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!