Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Felelősségteljes, normális az...

Baranka kérdése:

Felelősségteljes, normális az ilyen anya?

Figyelt kérdés
Aki magára hagyja az újszülött babáját és elmegy a házától 50 méterre lévő boltba bevásárolni? ( hogy kerek legyen a történet a gyerek dédije a másik szobában volt, de nem kérte meg, hogy vigyázzon addig a picire). Köszönöm a válaszaitokat!

2012. szept. 10. 12:08
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
100%
Na megint egy beleszólok más életébe anyuka...Otthon volt egy felnőtt,nem hal bele a gyerek ha anyuka elmegy vásárolni nélküle,a dédike gondolom ha sír oda megy hozzá,miről van szó?? Már megint a kibeszélés az ítélkezés,meg a rosszindulatúság,hányingerem van manapság ezen az oldalon egyre több ilyen anyuka és ilyen kérdés van,mondjátok saját gyereketekkel törődtök ennyit??
2012. szept. 10. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
100%

Én sem értem kinek mi köze ehhez, de gondolom a dédi nem agyhalott, tehát,ha sírt volna pici odamegy!

50 méterről még anyuka is meghallja nyitott ablaknál, de ez mellékes!

Egyébként barátnőméknek hatalmas birtoka van, az a kapu is van vagy 50-60 méterre a háztól. Múltkor csomagot hoztak nekik, és nem működött az elektromos kapu, hát kisétált, átvette, fizette aláírta stb.

Addig ott is a nagyi volt a házban meg én, de külön nekünk sem szólt ki a teraszra,hogy nézzük már a gyereket, csak annyit mondott,hogy mindjárt jön!

Nem értem miért lett ettől rossz anya.

Más lenne,ha egyedül lenne a gyerek!

De igaz az, amit írt valaki,hogy anno ebből nem csináltak gondot!

Anyuék amikor odaköltöztek a kertvárosba, ahol laknak, annyira új volt a környék,hogy a legközelebbi szomszéd kb. 6 háznyira építette. És fordult elő,hogy mondjuk főzés közben elfogyott a liszt, én aludtam a kiságyban, és anyu átbaktatott meg vissza!

2012. szept. 11. 05:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!