Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Milyen barátnő az ilyen?

Milyen barátnő az ilyen?

Figyelt kérdés
Akit nem érdekel más boldogsága, de még a szomorúsága sem? Megszületik a baba és soha SEMMIT nem kérdez, ha gond van nem aggódik? Neki vannak gyerekei, napi szinten segítséget vár, amit meg is kap, hisz barátnő.Mindig ott van ha gondja van, de ha a másiknak gondja van, akkor eltűnik. Ha a babával valami öröm ér, nem érdekli. Nem kérdezi meg gyógyult e stb. SEMMIT!!! Érdemes tovább foglalkozni az ilyen emberrel. Barátnőm, ezért mindig készen állok számára, de sajnos azt érzem egyre jobban "leszív". Fáj , hogy mindig róla szól minden. Nekem is van nagy örömöm mostmár, néha bánatom. De akkor egy telefont se kapok velünk mi újság.
2012. szept. 11. 11:11
 1/5 anonim ***** válasza:
Én az ilyet nem nevezném barátnőnek. Kihasznál. Minél előbb megszüntetném vele a kapcsolatot. Nem csúnyán, csak ha neki kell valami akkor épp nem érnék rá, stb.
2012. szept. 11. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
En is ugy tennek ahogy az elso hozzaszolo...egybkent ezzel nekem is tamadt problemam. Az egyik legjobb b.nom - vagyis ezt gondoltam rola - total lekoptatott miutan a kisfiam megszuletett. Mindenfele problemai tamadtak es a kifogasok vegtelensege ....mara mar feladtam. Jonnek masok az eletedbe, ne aggodj! Akiknek hasonlo koru Babajuk van mint neked, hasonlo problemakkal kuzdenek nap mint nap...nekem igy valtozott az eletem.
2012. szept. 11. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Az a vicc, hogy az egyik gyerekünk nekünk is hasonló korú. Már a teherbeesés környékén éreztem , hogy csak magával foglalkozik. Hisz mindennap az volt a téma, hogy vajon neki sikerül e, az lényegtelen volt, hogy én is izgulok vajon nekem összejön e vagy sem. Már magamat érzem hülyének komolyan mondom.
2012. szept. 11. 11:52
 4/5 anonim ***** válasza:

Ó, ő nem barátnő, csak ismerős. Magával foglalkozik, a barátság nem erről szól!

Tudom, fáj, de én lazítanám a kapcsolatot, és csak azt adnám, amit kapok...

2012. szept. 11. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Egész pontosan hol is a barátnőd Ő? Szerintem ez nem az. Ezt a kapcsolatot kihasználásnak hívják. Én nem vagyok nyitott az ilyesmire. Aki nem kérdez vissza, hogy legalább hogy vagyok/vagyunk, az tőlem ne várjon szívességet. Pont nem érek rá. Sosem.
2012. szept. 11. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!