Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mit tennétek, ha gyermeketek...

Mit tennétek, ha gyermeketek nem fogadná el a védőnőt?

Figyelt kérdés
Félne tőle és nem csinálná meg, amiket kér esetleg státuszon? Otthon simán megcsinálja, védőnőre rá sem mer nézni. Legutóbb 3 éves státuszra vártunk, végig mialatt vártunk egy kisbaba volt benn, aki egyfolytában sírt. Nem igyekezett megnyugtatni,inkább az anyukájával pletyózott...

2012. szept. 13. 11:38
 1/8 anonim ***** válasza:

Az anyuka feladata megnyugtatni a babát. A másik meg, hogy majdnem minden kisbaba sír a státuszon. Öltöztetik, vetkőztetik, forgatják ide-oda, még jó, hogy nem tetszik neki. Túl fogja élni azt a pár percet még akkoris ha sír.

A te problémádra nem tudom mi a megoldás, védőnőt nem lehet váltani. Talán beszélgess el a kisfiaddal, hogy miért nem szereti a védőnénit.

2012. szept. 13. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Ja, nem írtad milyen nemű a gyermeked, bocsi :)
2012. szept. 13. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Semmit. Ha nem csinálja, amit kérnek tôle, hát nem csinálja. Mondd el, hogy otthon tudja, csak más környezetben visszahúzódó. Ennyi.
2012. szept. 13. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Utolsó: de nem hisz nekem a védőnő!!! Gáz. :S
2012. szept. 14. 16:39
 5/8 anonim ***** válasza:
Nem? Miért? És ha nem hisz, mit csinál? Tovább küldd a dokihoz, nem? Vagy szakemberhez, fejlôdésneurológiára. Akkor ott elmondod, hogy a védônôt nem csípi a gyerek, de amúgy tud mindent. A szaki ad egy papírt, hogy minden oké, lehet a védônônek is mutatni, ha rájön a hülyeség. De nem is értem, hogyhogy nem hiszi el?!
2012. szept. 14. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Én sem értem. Pont ezért jártuk már meg a fejlődésneurológiát. Neki az kell, hogy a gyerek cirkuszi majomként mindent megcsináljon, amit kitalál és előtte. A fejlődésneurológián jól le is szúrtak, hogy mit keresünk ott, más gyerektől (akinek szüksége van rá) vesszük el az időpontot. Na meg arról ne is beszéljünk, hogy gyógypedagógus is vagyok, tehát van némi rálátásom a témára. Valószínű az nem tetszik neki, hogy én is értek hozzá... És talán jobban is mint ő. :P
2012. szept. 15. 18:01
 7/8 anonim ***** válasza:
Hát, akkor hagyd a francba, nem tudsz mit kezdeni vele, ha nem fogja fel. A lényeg, hogy minden oké a gyerkôccel :) ô meg csak mondja a magáét nyugodtan, egyik füleden be, másikon ki. Vagy lehet, szólnék a házidokinak finoman, hogy állítsa le.
2012. szept. 18. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Tegyél fel neki egy szakmai kifejezésekkel teletüzdelt kérdést amire valószínűleg nem fog tudni válaszolni. Utána majd békénhagy:)
2012. okt. 12. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!