Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Van olyan nőgyógyász, vagy...

Van olyan nőgyógyász, vagy magánklinika, akár itthon, akár a környező országokban, ahol végeznek a 12. hét után abortuszt, annak ellenére, hogy nincsenek meg azok a feltételek, melyek elengedhetetlenek a 12. hét utáni terhesség megszakításhoz?

Figyelt kérdés

Pusztán a rendkívül nehéz körülmények miatt nem tudnám vállalni a babát :(

Kérlek, ne azt írjátok, hogy az abortusz gyilkosság, és ha "megcsinálni" sikerült, akkor felnevelni is sikerüljön, nem fejmosást szeretnék kérni, csak használható válaszokat :(

Köszönöm előre is mindenkinek.


2009. júl. 31. 00:21
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:

Köszönöm mindenkinek a segítséget, ma voltam ultrahangon, a 11. hétben vagyok, jövőhéten lesz az abortusz.

Tényleg hálás vagyok Nektek.

2009. júl. 31. 11:55
 12/13 anonim ***** válasza:
78%
Teljesen megértelek és együttérzek veled, viszont felmerül bennem a kérdés, hogy ez miért csak most jutott eszedbe? Így sokkal nehezebb lesz lelkileg is.
2009. júl. 31. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
88%
Szia, megint a 4. vagyok. Légy erős lelkileg, mert biztosan nehéz lesz a műtét. Ha egy barátnőd ott tudna lenni, az sokat jelentene. Egy olyan orvos aki abortuszokat végez, mondta egyszer, hogy igaz, hogy egy életnek vége de nyertünk egy másikat. Próbáld meg így felfogni. Sok sikert mindenben!
2009. júl. 31. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!