Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Ha szülés előtt már igényeltem...

Ha szülés előtt már igényeltem Tgyást és meg is kaptam, milyen papírt kell még elküldenem, ha megszületett a baba?

Figyelt kérdés
2012. szept. 15. 17:40
 1/3 anonim ***** válasza:
NYILATKOZAT terhességi-gyermekágyi segély igényléséhez.Ez azért kell,mert ezzel bizonyítod,hogy megszületett a baba(mivel ki kell tölteni az adataival,amiben a születési dátum is szerepel).Én is előbb igényeltem(a szülés várható ideje előtt 28 nappal)-most vagyok a 38. hétben-már az igényléshez is elküldtem ezt a nyilatkozatot,csak még ugye nincs kitöltve a baba adataival(mivel nem tudom mikor is fog születni).Amennyiben ezt nem küldöd el,nem fogják utalni.
2012. szept. 15. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Éppen ez a bajom, már 7 hetes a lányom és teljesen kiment a fejemből, hogy kell más papír is egyáltalán. 80.000 forinttal kevesebbet kaptam. Akkor ezért lehetett. Remélem utólag megkapom ha intézkedek. Vajon lehet személyesen is? Nem tudod véletlenül? Köszönöm, hogy írtál!
2012. szept. 16. 08:57
 3/3 anonim ***** válasza:
Azt nem tudom,hogy személyesen tudod-e intézni,de én mindig ajánlott elsőbbségi levélként küldöm nekik a papírokat(a TGYÁS előtt táppénzen voltam)az 1-2 nap alatt odaér.
2012. szept. 16. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!