Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Anyukák! Ha Ti is jártok néha...

Anyukák! Ha Ti is jártok néha turiba, hogy viselkedtek a zsákos-mindent bepakoló viszonteladókkal/gyűjtőkkel?

Figyelt kérdés

Hétvégén jártam eddig néha egy piaci kipakolós turiba. Szerettem, jó hangulat volt, pár anyuka. Most hétvégén belefutottam zsákosokba... Még nekik állt feljebb -fennhangon kitárgyalták- hogy én tulajdonképpen hogy mertem közéjük állni mikor több méterre voltak egymástól... és azt a pár cuccot átnéztem gyorsan, ami még köztük volt és nem válogatták le - és nem harácsoltak be a zsákjaikba. Mérges lettem, hogy ha zsákkal viszi a fél boltot csoportosan - legalább fogná be a száját!

Vágnám ki, mint a takny*t az összes ilyet! Menjen nagykerbe! Úgy vagyok vele, hogy eddig jól nevelt voltam, de nehogy már én érzzem rosszul magam miattuk és én legyek a bunkó!Új ruhákat áruló boltokban is futottam bele, már ilyenekbe és elegem lett!


2012. szept. 24. 08:17
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Hallottam, hogy a Hádákban bálabontáskor hihetetlen nagy bunyók vannak az ilyen zsákos vásárlók miatt. Én nem merek ilyenkor menni, nekem nem éri meg, hogy a hasamba könyököljenek, vagy eltapossák a kislányomat.

Olyan helyre járok ahol nyugodtan válogathatok és minőségiek a ruhák. Inkább megyek minden héten, találok pár darabot, de nem állok le verekedni a darabokért.

2012. szept. 24. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Én még ilyennel nem találkoztam. Ahová én járok Debrecenben nagyon kulturáltan lehet vásárolni. Nem járnak zsákkal.
2012. szept. 24. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Köszi a hozzászólóknak!

Én sem bontásra megyek mégis feszt ilyenekbe futok! Már a vásárban is beléjük botlottam -nem hiszem el! Nagy fekete szemeteszsákba tömik-lökik bele a motyót és rettentően bunkók! :)

2012. szept. 24. 13:29
 4/7 anonim ***** válasza:
Néhány pesti Hádában a bálabontásra járnak ezek a csapatok, el is neveztük őket Zsákos Frodóknak. Én azóta inkább más üzletekbe járok, őket inkább kerülöm. Nem szeretem amúgy sem a nagy tumultust (Rákóczi úti Hádában 2x is beléjük futottam, azóta nem is voltam ott, szerencsére elég sok üzletük van, és most már nyílt hozzánk közelebb 2 is).
2012. szept. 24. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Én Pesten a Nagy Lajos kir. uti Hádába szoktam járni, de sajnos eddig még egyszer sem sikerült úgy mennem, hogy ne legyenek ott a zsákosok. És tényleg az a zavaró, hogy mindent bepakolnak, mire odaérek alig marad valami. Utána persze a sarokban nekiállnak kiválogatni, hogy melyiket vigyék el. Pedig nem bálabontásra megyek, sima hétvégén, de mindig ugyanaz a csapat áll a sor elején. Minig ők az elsők, de mindig rohannak be a boltba, hogy még több ruhát le tudjanak venni. Most még inkább kedveztek a Hádában ezeknek a zsákosoknak, ugyanis forgóajtót tettek a bejárathoz. Így egyszerre csak egy valaki mehet be, és ugye ők az elsők, rohannak. Még kevesebb ruha marad, mire bejut az átlagember...
2012. szept. 24. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Jaj, ne is mond, én 2× mentem be úgy a Hádába, hogy tele volt zsákosokkal, azóta csak akkor megyek, ha egyetlen ilyent sem látok!!! Rémesek, lökdösődnek, beszólnak. :((

Nem tudom, hogy lehet-e tenni valamit ellenük, de tény irtó idegesítőek, és eszméletlen bukók.

2012. szept. 24. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Mentek a zöld kezek!
2012. szept. 25. 12:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!