Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Jelenleg Gyeden vagyok hat...

Jelenleg Gyeden vagyok hat hós babámmal. Munkahelzemre sajnos nem tudok majd visszamenni. Mik a tapasztalatok anyukák? Mennyi esélyem lesz egy két éves gyermek anyukájaként elhelyezkednem?

Figyelt kérdés
2012. szept. 28. 14:09
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Függ a szakmádtól is, a hozzáállásodtól is, a korodtól is, de nem lesz könnyű.
2012. szept. 28. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
31 éves vagyok, két év múlva tehát 33 éves. Bölcsész diplomám van. Telemarketinges cégeknél dolgoztam. Több éves munkatapasztalatom van. Nagyon szeretnénk még második babát is, de én félek, hogyha ráhúzok még plusz két évet semmi esélyem nem lesz elhelyezkedni.
2012. szept. 28. 14:19
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ha van munkatapasztalatod akkor könnyebb találni. De igazság szerint most senkinek sem könnyű munkát találni.
2012. szept. 28. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

SZia!


Két gyermekem van, 4,5 évet voltam itthon, most szeretnék visszatérni dolgozni. A munkáltatóm (egy elismert, nemzetközi multi) nem vett vissza. Most munkát keresek. 10 éves munkatapasztalattal, folyékony angollal. A helyzet: az elmúlt 2 hónapban kb 50 helyre küldtem el az önéletrajzom, ebből csupán 7 interjúra hívtak be... abból is egyelőre is 0 ajánlat :-( Nem adom fel, pozitívnak kell maradni :-)


2 kislány anyukája

2012. szept. 28. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!