Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Szopis babád ha rászokott az...

Szopis babád ha rászokott az ujjszopásra, hány hónapos korában történt?

Figyelt kérdés
Olyanok válaszát várom, akik igény szerint szoptatnak és nem adnak/adtak játszó cumit sem.

2012. szept. 29. 09:37
 1/8 anonim ***** válasza:
3 hónapos múlt amikor teljesen egyedül rájött a dolog nyitjára
2012. szept. 29. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
2,5 hónapos volt, azóta is szopja, most 7 hónapos
2012. szept. 29. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Lányom olyan 2,5-3 hónapos korában találta meg az ujját.
2012. szept. 29. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Mindkettő 2 hósan.

Az egyik 3,5 évesen szokott le, a másik hamar, ő 6 hósan.

2012. szept. 29. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

2 hónaposan. Pár hónapig szopta az ujját,majd egyik napról a másikra elmaradt,végül amikor előkerült valahonnan egy régi cumi (még a középsőé volt) és oda adták Neki,akkor újra kezdte-ekkor 11 hónapos volt.

Nem mindig szopja az ujját,nagyon ritkán jön rá.


Üdv:3 lányos,21hkm

2012. szept. 29. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Hú, akkor talán van remény, hogy az enyém már nem szokik rá.

4 hónapos.

A többiek cumiztak, mert nem akartuk hogy az ujjukat szopják ezért hamar rá is szoktattuk őket, viszont idő közben felvilágosultam, hogy van olyan gyerek is, amelyiknek egyik sem kell.

Gondoltam, ezt én is kipróbálom a harmadikkal, hátha, csak nem tudtam, milyen korban "szokás rászokni".

Ha elkezdi, akkor szerintem neki is cumit adunk, de legjobb lenne, ha ez kimaradna... :o)


Várok még válaszokat, ha van más tapasztalat is!

2012. szept. 29. 14:34
 7/8 timike26 ***** válasza:

2 honapossan.de mivel mèg csak 3 honapos,nem tudom medddig szeretnè szopni az ujjàt,elfogadnà a cumit is,mert probàltam adni neki csak kivàncsisàgbol,de nem merem azt adni neki mert fèlek hogy bekever a szotatàsnàl.....

nem akarom a kemèny munkàval elèrt cèlomat/nyugodt szoptatàs igèny szerint,tej van elèg neki/elrontani a cumival.

2012. okt. 1. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Remélem ez még csak reflex,de 3 napos,és nagyon jóízűen szívja az ujját.És elég rendszeresen meg is találja....akkor már inkább a cumi(igény szerint szoptatom,és így is fogom a későbbiekben is).3 gyerekes anyuka
2012. okt. 1. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!