Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Szerintetek melyiket vegyem...

Szerintetek melyiket vegyem meg a gyerekemnek? Variációk alul.

Figyelt kérdés

15 éves fiú, most lesz a születésnapja. Ő ezt szeretné megkapni, mondván stanley steel könyveket már olvasott és tetszettek neki:


[link]


Én viszont ilyesmire gondoltam:


[link]


Melyik tetszene jobban neki vajon?? mert stratégiázni is imád...



2012. okt. 6. 08:10
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:

Ha a könyveket szeretné, akkor most azt kapná meg.

A társasjáték ötletét eltenném karácsonyra.

2012. okt. 6. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Egyet értek az előttem szólóval, a könyveket, mert azt szeretné, és örülnék hogy szeret olvasni!
2012. okt. 6. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Ha könyvet szeretne, akkor ne társasjátékot vegyél neki!
2012. okt. 6. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
egyértelmű, hogy a könyvet
2012. okt. 6. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Én mind a kettőt megvenném.
2012. okt. 6. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Olvasni jó dolog de én a helyedben figyelnék,hogy mit olvas a gyerek.A Heri Kókler könyvek annyit se érnek mint egy tekercs wc-papír.Tömény hülyeség több száz oldalon.
2012. okt. 6. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:

Köszönöm az eddigi válaszokat!

Igazából akkor lehet, mégis csak a társas lesz...

2012. okt. 6. 10:22
 8/15 anonim ***** válasza:
Ha szereti a Gyűrűk urát, akkor van Rizikóból is Gyűrűk urás (mi már bánjuk, hogy nem azt vettük meg). Amúgy ha szeret olvasni 1-2 könyvet vehetnél mellé :) Mondjuk Leslie L. Lawrence könyvet vagy valamit. :)
2012. okt. 6. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

másfajta könyvet vennék.

ha könyvet kér akkor nem értem miért vennél neki társast, nincs annál jobb dolog ha egy 15 éves könyvet kér!

becsüld meg és támogasd ebben, esetleg megajándékozhatod a könyv mellé egy könyvtárjeggyel is :)

nyilván te ismered a fiad, de én 15 éves koromban már nem ültem volna le társasozni, egészen mással játszottunk már akkor, persze lehet, hogy a te gyereked szeretné, de én magam miatt se vennék már neki ilyen fajta elfoglaltságot

2012. okt. 6. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

Azt is kalkuláld bele, hogy társasjátékozni egyedül nem lehet. Főleg a Rizikóval nem, így ha nincs társasága, aki leüljön vele játszani, akkor az elég bukó.

Inkább olvasson. Vegyél neki egy könyvet abból, amit szeretne, plusz egy komolyabbat. A társas meg jó lesz karácsonyra.

2012. okt. 6. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!