Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Más anyuka érzi magát hasonló...

Más anyuka érzi magát hasonló okok miatt depressziósnak?

Figyelt kérdés

-család messze

-férj csak dolgozik

-barátoknak se híre/se hanva (próbálok barátkozni de vhogy nem sok anyuka van összejárós, eggyütt babázós hangulatban)



Egyszerűen csak egy háztartási robotgépnek érzem magam....

Imádom a gyerekeim de lehetőségem nincs arra hogy kicsit eljárjak...iszonyat hiányzik a felnőtt társaság :S


2012. okt. 9. 10:19
 1/7 anonim ***** válasza:

ööööö igen .

mamák messze és dolgoznak

férj 8-4 dolgozik

barátok vannak de gyerekes még alig van köztük.

+ O. V. is alámtesz mert menne bölcsibe a fiam de még két hetem van utánna leveszik a listáról. 3 hónapja keresek állást és semmit se találtam .

5 éve ülök itthon . a robotgép funkció féligazság néha rámjön a takaríthatnék de nem jellemző a tisztaságmánia. kosz nincs a rend meg viszonylagos.


recepciós kétgyerekes anyuka .

2012. okt. 9. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

az én férjem már lassan csak altatásra esik haza :S

már úgy érzem ő sem társaság a hétköznapokban...segíteni pedig egyáltalán nem tud így....

2012. okt. 9. 10:25
 3/7 anonim ***** válasza:

Szia!

Igen, én ugyanebben a helyzetben vagyok, és ugyanígy érzem magam.Félek, hogy egyre közelebb járok a depreszzióhoz vezető úton.

Kedves anyukákkal szoktam beszélgetni játszótéren, itt-ott, de azért a távolságtartás megvan, közelebbi kapcsolatba nem lehet kerülni velük.Hát ez van a városban, ahol lakunk, lehet, hogy falun másabb...

Csak a gyerekeken nem szeretném éreztetni az én hangulatomat, és ez egyre nehezebb.Félek a téltől, ha kimozdulni is nehéz lesz itt benn a lakásban megőrülök:S

Elkezdtem azon agyalni, hogy mi lehet a megoldás, de egyelőre még nem találtam meg.Sokszor költöznék vissza faluba(onnan költöztünk a családtól messze városba), de ugye a férjem munkahelye itt marasztal.

Ha internet nem lenne, akkor nem is tudom mi lenne :)

2012. okt. 9. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

"Ha internet nem lenne, akkor nem is tudom mi lenne :)"


meg a gyik és a fórum .. nos akkor már a zárt osztályon lennék.



kezet foghatunk .sajnos.

2012. okt. 9. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Én nem tudom mi lett velem de ma már 2. napja nagyon lehangolt vagyok....

tök elment az életkedvem is...közben még jókedvünek is kell lennem a gyerekek miatt....

valahogy úgy érzem változtatnom kell de nem tudom merre indúljak!


akivel össze barátkoztunk anyuka is csak heti 1 elkelommal ér rá max....

más nagyon nem barátkozik, meg sok gyerek nincs is erre


most egyenlőre fogom magam és lemegyek a gyerekekkel....

2012. okt. 9. 10:38
 6/7 A kérdező kommentje:
bocsi az elírásokért
2012. okt. 9. 10:38
 7/7 anonim ***** válasza:
Melyik városban laksz, kedves Kérdező?Hátha akkor mi össze tudnánk barátkozni;)?
2012. okt. 9. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!