Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Szerintetek ha az apa "nem...

Szerintetek ha az apa "nem kér" a gyerekből, akkor ezáltal az apai nagyszülők és egész családfa is "ki van iktatva" a képből?

Figyelt kérdés
2012. okt. 1. 21:48
 1/5 anonim ***** válasza:
Nálam nem így volt. A volt párom szülei megkerestek a baba születése után, hogy szeretnének részesei lenni az unokájuk életének. Máig jó a viszonyuk, annak ellenére, hogy a lányomat sohasem látta az apja.
2012. okt. 1. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Ez teljesen az apa családjától függ szerintem. Ha ők igénylik, hogy az unokájukkal kapcsolatban maradjanak,szeretik a gyermeket,akkor minden további nélkül ez független az apa hozzáállásától.

Én így nőttem föl:édesapám nem igazán érdeklődött felőlem, de édesanyám mindig vitt az apai rokonokhoz.

egy 29 éves édesanya

2012. okt. 1. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nem, különben mivel a nagyszülő unoka egyenes ági rokon, így nagyszülői láthatósági jog is létezik.
2012. okt. 1. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nálunk valahogy így alakult. Pontosabban az apa nem egészen "nem kért" a gyerekből, csak engem akart így büntetni, amiért nem maradtam vele (félreértés ne essék, nem másik pasi miatt hagytam ott, jó okom volt rá). Én sem az apától sem az apai nagyszülőktől nem akartam eltiltani a fiamat, viszont a volt párom be sem avatta az anyját abba, hogy gyerekünk lesz, szerintem azóta sem mondta neki.
2012. okt. 2. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Én is ezen gondolkodtam. Hogyha az apa nem mondja el otthon, akkor az anya avassa, vagy ne avassa be "külön" az apai nagyszülőket? végtére is nekik is joguk van hozzá, hogy tudják, hogy van egy unokájuk, a gyerek jogairol meg persze nem is beszélve...
2012. okt. 2. 15:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!