Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Milyen fogamzásgátlót szed?...

Milyen fogamzásgátlót szed? Mennyibe kerül 3 havi adag? Megvagy vele elégedve?

Figyelt kérdés

2012. okt. 15. 13:34
 1/6 Golan Trevize ***** válasza:
0%

A fogamzásgátló gyógyszer.

Gyógyszert nem közvélemény-kutatás alapján választunk, hanem amit felír a doki, azt szedjük.

2012. okt. 15. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
48%

Reagálva az 1. kommenthez:

Oké,hogy nem kívánságműsor, de rengeteg fogamzásgátló gyógyszer létezik a piacon és az orvos a TE saját igényeidnek megfelelőt fogja kiírni,ez alapján választasz.

Én mielőtt még babát szerettünk volna a Gracial-t szedtem és tökéletesen meg voltam vele elégedve.Előtte másfélét írt ki a doki (már nem emlékszem a nevére),de az tragédia volt.Folyamatosan véreztem a szedése alatt is,stb.

Utána váltottunk erre.Nem híztam tőle (nekem ez kimondottan fontos volt,hogy alacsony hormon tartalmú legyen,mert nagyon hízékony vagyok),nem voltak köztes vérzések,stb.3 havi adag 8000.- Ft körül van.Tökéletesen megbízható.

Azóta anyuka vagyok és szoptatok, és most az Azalia-t írta ki a doki,mert nem volt más opció (gyógyszer tekintetében).Ennél külön kihangsúlyozta,hogy nem nyújt 100%-os biztonságot adni;emellett kell még valami kiegészítésképpen.Ezzel nem vagyok elégedett,de hát ez van.

Amint abbahagyom a szoptatást, visszaállok a Gracial-ra.

2012. okt. 15. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Kedves okoskodó első csak kivácsiságképp kérdeztem az ára miatt.ENNYI!!!Ha legközelebb a kérdésre válaszolsz akkor köszi de ezt tartsd meg magadnak nem ezt kérdeztem.
2012. okt. 15. 14:47
 4/6 anonim ***** válasza:

Én is kimondottan kértem a dokitól, hogy mit szeretnék és azt mondta, semmi akadálya, hogy azt írja fel, jól választottam.

Én Nuvaringet használok, nem tabletta, hanem hüvelygyűrű: felrakom, aztán 3 hét után kiveszem. Nem befolyásolja a hatékonyságát az esetleges hányás-hasmenés, nincs elfelejtett szem, alacsony hormontartalmú, biztonságos, kényelmes. A 3 havi adag 10 ezer körül van, de nagyon megéri.

2012. okt. 15. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Előző vagyok, és annyi volt, hogy az első ciklusban volt egy kis pecsételő köztivérzésem, de a második ciklusra ez megszűnt.
2012. okt. 15. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
En eloszor inplanont hsznaltam 6 evig nagyon bejott nem tudom mennyibe kerult mert nem erdekelt az ara.3evig volt benn alig volt mensesem egy tisztasaragi eleg volt hozza.behelyezes oke volt a kiszedes az ciki.ezutan kiszedtek a masodik inlanont es ra 3 honapra terhes lettem a legkissebbel.A szules utan mirena spiralt rakott fel a nodoki ara ugyan 150 eu volt de 5 evre le van a gond vele a felhelyezes kellemetlen volt azota 2 eve nem menstrualok tole nagyon jo modszer meg vagyok vele elegedve.
2012. okt. 15. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!