Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mikortól tekinted "embernek"...

Mikortól tekinted "embernek" azt a kis magzatot, a fogantatáskor vagy mikor megszületett?

Figyelt kérdés

2012. okt. 15. 22:47
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
Én azóta, amióta meghallottam a szívhangját, tudatosult bennem, hogy ez igenis EMBER!.
2012. okt. 15. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:

Fogantatás!

Ha nem tekinteném embernek a

2012. okt. 16. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:

picimet, akkor nem is fájt volna annyira hogy elvetéltem. :(

9. hétben történt, rettentően hiányzik a babám!

2012. okt. 16. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
Fogantatás, amikor a két ivarsejt egyesül, és létrehozza az új életet :) Szerintem ez egy gyönyörű folyamat, és remélem minél előbb részem lesz benne!
2012. okt. 16. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
A "saját" eseteimben,amikor kezdtem "felfogni"hogy sikerült és anya leszek(mindkét fiam tervezett)és az első ultrahangon mikor dobogott a szívük.!És amikor betöltöttem a várva várt 12 hetet,addig a saját "védelmem" miatt próbáltam nem így gondolni rá!Sajnos nekem is volt korai vetélésem ő előttük,tehát ez valami védekező-mechanizmus volt nálam,főként hogy kívülállóként sokkal előbb emberkének tekintem!Szóval én akkortól mikortól pulzál a szív!
2012. okt. 16. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
Amikor először hallottam dopplerrel a szívverését. Ez kb. a 14. héten volt.
2012. okt. 16. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 szokásos. válasza:
Mindenféleképpen a fogantatástól!!Ezért én pédául gyilkosságnak tartom az abortuszt.Ezt mindenki másképp fogja fel,de szerintem lényegében azonnal egy kis csoda,egy újy élet.A fogantatás pillanatától!Ha még akkor nem is érzed!Olyan csoda,amit nem szabadna elpusztitani.
2012. okt. 29. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!