Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Már megint egy karácsonyi...

Már megint egy karácsonyi ajándékos kérdés?

Figyelt kérdés
:DDD.20 hónapos kislánynak (dec. annyi lesz) szeretnék ajándék ötletet kérni, tudom uncsi :D.DE a babakonyhát tudom nem használná ki.Ezek a szokványos játékok-FP formabedobó, FP krokodil, Montessori játékok, baba babakocsival, mesekönyvek vannak.Kicsit bajba vagyok, ebben a hónapban a játszótéren egy csatogós lepkével játszott kb.:1 órát, az nagy dolog, mert nehéz nála "betalálni", mert lehet, hogy az 2 e Ft-os karácsonyi ajándékkal sokkal jobban el lenne, ha persze tudnám.Olyan kis kreatív ötletekre lennék kiváncsi (elkészítem is ha kell), ami telitalálat volt az ilyen korú gyerekeiteknél.Köszönöm szépen a válaszokat.

2012. okt. 16. 16:12
 1/3 anonim ***** válasza:

Csattogós lepke szuper! Tényleg!

Búgócsiga, mágneses rajztábla, gyurma, 3 kerekű talicska, öltöztetős macik [link] vágható gyümölcsök (ez nagy sláger, a korosztályi besorolás ne tévesszen meg) [link]

2012. okt. 16. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Elso valaszado. Ez a gyumolcsoj jatek nagyon szuper!!! Koszi az otletet. :) Nekem egy 32 honapos kisfiam van de szerintem mar le is tamadom ez a jatekot neki.

Kedves kerdezo nekem a kisfiam 19 honapos volt amikor kapott egy lego duplo szettet. Csak egy sima alaplap amire lehet epiteni. Azota ezt bovitettuk mert ez volt a kedvenc jateka. Most karacsonyra is kap csak mar kicsit komolyabb darabokat.

21 honapos volt amikor kapott a palymobiltol egy ugyevezett hordozhato Noe barkat alatokkal 1-3 eves korosztaly szamara es a masodik szulinapjara kapott playmobil erdei allatokat. Ez is nagyon bejott nallunk es most nezegetjuk neki a 3+ korosztalyt, hogy mit is kene venni neki.


[link]


[link]

2012. okt. 16. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Ezt találtam a napokban: [link] amit biztos megveszünk, na meg persze a búgócsiga és a mágneses rajztábla :).Köszönöm szépen a válaszokat.
2012. okt. 19. 09:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!