Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Hogyan törlitek ki a 2 éves...

Hogyan törlitek ki a 2 éves gyerek nuniját pisilés után? Mennyire erősen? És fürdéskor hogyan szoktátok megmosni rendesen ott neki?

Figyelt kérdés
azért kérdem mert ugye már nem fektethetem le mint pelenkázáskor és mostanság azt vettem észre, hogy betúrósodik, büdi lesz, ő meg piszkálja.
2009. aug. 7. 21:55
 1/3 anonim ***** válasza:
Nekem kisfiam van, de ha túrós, büdi a lányod puncija, akkor gombája van a picinek, mindenképpen látnia kéne orvosnak! Önmagamnak a pisit csak felitatom egy kis papírral, nem törlöm, gondolom a kicsiknél is így kell.
2009. aug. 7. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nem biztos hogy gomba még,de az lehet belőle,mert ugye azért büdi,mert már betúrosodott a váladék.Mindenképp próbáld meg pl mint kicsinek popsitörlővel akár áttörölni, ne hagyd annyiban,óvatosan és közben beszéld meg vele,mit csinálsz.Tudom,nem könnyű.
2009. aug. 8. 06:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Szerintem nyugodtan lefektetheted,mintha pelenkáznád.

Gyengéden,de határozottan töröld ki neki,és közben mondd el,hogy ha nem engedi,akkor a doktor néni fogja neki megcsinálni,és az még rosszabb lesz.

Nekem fiam van,de nálunk is volt hasonló,mikor nem engedte a kukiján felhúzni a bőrt.Végül sikerült rábeszélnem,és nem kerültünk dokihoz.De szerencsére nem is fajult el annyira,mint amit te írtál.

2009. aug. 8. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!