Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » A baratnöm teljesen megbolondu...

A baratnöm teljesen megbolondult szerintem, szerintetek, hogyan tudnam eszhez teriteni egy kicsit?

Figyelt kérdés
22 eves a baratnom, ovis korunktol kezdve baratok vagyunk, mintha a testverem lenne. Most rettentöen megbolondult szerintem... Aprilisban elköltözött az orszagbol tanulasi celok miatt, a masik orszagban megismerkedett egy 46 eves paasival (se gyerek, se csalad), 2 honap utan összeköltöztek. Tegnap voltak együtt fel eve es mar a babat tervezik, a baratnöm abba akarja hagyni a fogamzasgatlot par heten belül. Különösebben nem penzes a pasi, nem is olyan a baratnöm akit ez erdekelne... Teny, hogy a pasi nagyon szereti es mindent megad neki (meg mindig nem az anyagiakrol beszelek!) Tamogatja a baratnömet es nem is szeretne ha a tanulmanyait felbehagyna, de a baratnöm hajthatatlan... Folyton csak azt hallgatom töle, hogy minek varjon amikor ennyire szeretik egymast es minden tökeletes a kapcsolatunkban. De mi lesz ha a baba megszületik es mondjuk 10-12 eves korara mar az apuka nem lesz velük es a baratnöm egyedül marad a picivel esetleg picikkel? Lezethet ennyire feltetel nelküli szerelem? Hogyan tudnam eszhez teriteni a baratnömet? Nagyon aggodom miatta, segitsetek legyszives!
2012. okt. 19. 19:33
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Szia! Nálunk annyiban más a helyzet,hogy jelenleg 23 éves leszek 1 hónap múlva a párom 22 éves.+ éve vagyunk együtt és 2 éve együtt is élünk.20 éves voltam,1 éve voltunk együtt amikor teherbe estem.A kedves ,szerető barátnőim elfordultak tőlem,szépen elfelejtettek,nem támogattak,mondván fiatal vagyok,főiskolás,a párom is fiatal biztos el hagy,mert "nem élte ki magát".A saját anyám azt akarta,hogy elvetessem,vagy örökbe adjam.A párom szülei vádoltak,biztos direkt csináltam.De hát védekeztünk is,életem legszebb időszaka volt a főiskola,miért akartam volna szándékosan megnehezíteni a dolgokat.Megtartottuk,kisfiunk 1,5 éves van saját lakásunk,autónk,mindketten dolgozunk,suliból már csak néhány vizsga és az államvizsga van nekem hátra,szeretjük egymást egyre jobban, a nagyszülők imádják az unokáimat,néhány barátnőm elnézést kért mellém állt.Mennyivel jobb lett volna ha már az elején bíznak bennem mellém állnak akik szeretnek.Csak azért,mert fiatal valaki,vagy nem olyan sok ideje van együtt a párjával nem szabad elítélni,meg elkönyvelni olyannak akik hamar szét mennek,vagy rossz szülők lesznek.10 év után 30 évesen is lehet válás akármi,ha igazán a barátja vagy állj mellé és támogasd.
2012. okt. 20. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
*unokájukat
2012. okt. 20. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Én megértem, hogy félted a barátnődet, de én inkább amiatt féltené, hogy egy fél éves kapcsolatba szül gyereket. Viszont vannak saját pl-im: rokonom 49 évesen lett újra apuka, (bár a 2. felesége nem 20-on éves)jól megvannak, és nagyon remélem, hogy nem fog 60-an évesen meghalni, azért annál tovább élhet az ember. Egy másik imerősöm története viszont szomorúbb, fiatal, huszonévesek, s férj meghalt még akkor balesetben, amikor a felesége a terhesség elején járt. Szóval nem minden az életkor, fiatalok is meghalhatnak, akár betegségben, akár balesetben, ezzel nem lehet előre számolni...
2012. okt. 20. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
46 évesen tényleg nem öreg még, azt is simán megélheti, hogy unokája legyen. Na meg ha arra gondolunk, hogy nem látja majd felnőni...hát az én férjem tűzoltó, kicsit nagyobb a kockázata, hogy nem látja felnőni a lányát. Na de akkor ne vállaljon gyereket?
2012. okt. 20. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!