Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Hivatalosan is bejelentették,...

Hivatalosan is bejelentették, hogy van GYED kompenzáció. Szerintem itt a fórumon nagyon sokan nem mondanak igazat?

Figyelt kérdés

tegnap írták többen, hogy 30e meg 50e Ft-tal kevesebbet kapnak. Ez tök nem igaz!!!

A GYED nem csökkenhet ennyivel, én elhiszem, hogy nagy a felháborodás, de azért valótlanságot nem állítsunk már kérem szépen! A GYED volt a kérdés, nem más!

Környezetemben többnek csökkent, én intézem a kompenzációjukat, tehát tudom, hogy hogyan működik a GYED. 50e Ft-tal nem csökkent senkinek, sem 30e-rel.


2012. febr. 2. 11:32
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
49%

Sose értettem az ilyen embereket.


Az ok, hogy akarnak valami nagyot mondani. De vajon ők is elhiszik a saját lódításuk?

2012. febr. 2. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
78%

Senki nem állított valótlanságot!

Aki több 10.000 Ft mínuszt írt, az odaírta, hogy menyivel kevesebb az Ő gyed-e, mennyivel kevesebb a férje fizetése, és mennyi a többi mínusz, amit idén már nem kap mg: pl -18.000 kajajegy.

2012. febr. 2. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
78%
Igen, csak ha jobban elolvastad volna a válaszokat, akkor azt is láttad volna, hogy nem csak a Gyed csökkenését írtuk, hanem a család ÖSSZES!!!!!!!!!!!!!!!!!! bevételének a csökkenését. És miért hazudnánk? Igenis a család ÖSSZES!!!!!!!!!!!!! bevétele 32000Ft-tal csökken. Ebből a Gyed 9000Ft, de ezt külön részleteztem is! Tanulj meg olvasni, meg értelmezni...
2012. febr. 2. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
100%

Én nem láttam az említett kérdéseket, csak ez alapján válaszoltam. Ha így van, akkor már itt is vannak a magyarázatok.


Kéne egy link, hogy legalább tudjuk, hogy miről beszélünk

2012. febr. 2. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
2012. febr. 2. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:

De most miért pontoztattok le? Azért mert naivan elhittem a kérdést úgy ahogy van?

Én igazat szoktam mondani, úgyhogy nem feltételeztem a kérdezőről... Bár még mindig nem láttam az eredeti kérdést, úgyhogy már nem tudom kinek higgyek. Kell nekem szóba állni veletek... 1. voltam

2012. febr. 2. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:

Akik ilyen összegeket írtak, azok a családi kasszából az összes kiesést írták.

Elvileg nekünk is kiesik a 18 000 Ft kajajegy. Hiába maradt a kafetéria összege, de az, hogy 150 000 Ft-ot leehetünk valamelyik étteremben, az nem rossz, de jobban örültem volna továbbra is a havi étkezési jegynek. Mert hiába kapjuk a Széchenyi kártyát, attól a havi bevétel még csökken.

2012. febr. 2. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
Na most megnéztem (átfutottam). Részben igazat adok a kérdezőnek. Volt egy válaszoló, aki beírta a mínusz 50valahány ezret, de később nem indokolta meg, hogy ez miből adódik. A többiek megtették, ez az egy válaszoló nem. Így valóban nem sok értelme volt, hogy ezt beírta, mert a pánikkeltésen kívül előbbre vivő infót nem osztott meg.
2012. febr. 2. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
Ahha, csak a kérdező itt nem arra az egy emberre gondolt, mert többes számban írta "nagyon sokan"
2012. febr. 2. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
pont ezért írtam, hogy csak "részben" igaz a felvetése. Illetve gondolom a linkelt kérdésben is ő kérdezett vissza, hogy ez, hogy is jött ki? de ha jól olvastam, nem jött rá válasz
2012. febr. 2. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!