Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » 1 éveseteknek milyen új...

1 éveseteknek milyen új ételeket adtok ill. ad-e valaki tápszer helyett már tejet?

Figyelt kérdés
2012. okt. 21. 22:13
 1/2 anonim ***** válasza:

1 évesen azt ette, amit mi. 11 hónapos koráig csak az üveges bébiétel kellett neki, aztán gondolt egyet, és onnantól meg csak a mi ételünk kellett neki.

A tejet is Bevezettem egy évesen, de fájt tőle a pocakja. Így 15 hónaposan próbáltam újra, akkor már nem volt gond.

2012. okt. 22. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Egy évesen szinte mindent evett már a kisfiam, de még külön főztem neki, általában só nélkül. Mindenféle főzeléket kapott, leveseket, csirkehúst, joghurtot, túrót, de már pogácsát is. Tejet csak másfél évesen kezdtük, mert addig reggel és este még szopizott (volt, hogy napközben is :) )

Most 2 éves, de már szalonnát, hurkát, kolbászt is eszik. :)

2012. okt. 23. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!