Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » 25 éves vagyok, első babámat...

25 éves vagyok, első babámat várom, de még mindig macival alszom, ez nagyon gáz?

Figyelt kérdés
tudom,hogy most sokan megmosolyogtok majd,de nem azért alszok macival,mert kamaszos a viselkedésem vagy ilyesmi...sőt:jó munkahelyem van és már házas is vagyok...nem volt túl fényes a gyerekkorom és ez nálam valamilyen szinten a hiányolt szeretetet kárpótolja!férjemet nem zavarja,de mégis így,hogy nemsokára anya leszek valahogy meg kellene szabadulnom tőle nem?
2012. okt. 24. 11:28
 1/8 anonim ***** válasza:

Esetleg a babód megörökölheti a macit.:)

Persze, ahhoz már kicsit nagyobbnak kell majd lennie, hogy megértse, és megbecsülje anya féltett maciját, de szerintem ez így szép lenne.

Gratulálok és szép babavárást.

2012. okt. 24. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Tényleg mosolyogtam mikor csak a fő kérdést láttam, de így már érthető. Szerintem nem kell megszabadulnod tőle, ha te ettől leszel jól akkor aludj a macival és a férjeddel. Pár hónap és ott lesz a picike is. :)

Én a terhességem óta a szopipárnát nem vagyok hajlandó kiengedni az ágyból. Tök jó vele aludni, pedig már 2,5 éves a kisfiam. Nam baj aludj jókat, és boldog babavárást!

2012. okt. 24. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Szerintem egyáltalán nem gáz. :) Nekem egy kispárnám volt,amit MINDIG vittem magammal,ha valahol ott aludtam,volt vagy 20éves minimum. Viszont a lányom mikor picit nagyobb lett,lenyúlta és azóta ő alszik vele és mindenhova viszi magával,ez lett az ő alvókája is. Ha a kezem közé kerül akkor még mindig megszagolgatom. :)))
2012. okt. 24. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Bár én még csak 20 vagyok,de itt figyel az ágyon a fehér macim,a páromtól kaptam 2 éve.rossz napom volt,ő elment és ezzel jött haza.benne volt egy nagy lufiban,sok kis hópihe formájú,fehér valami között.ja,plüss spongyabobunk és babzsák patrikunk is van :D és egy két hetes babánk,akit imádunk :) szóval szerintem nem gáz,egyáltalán.
2012. okt. 24. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
de jó,hogy nem csak nekem van ilyen "hóbortom" :)
2012. okt. 24. 12:13
 6/8 anonim ***** válasza:
A világon semmi baj nem okoz nektek az a maci! :) Nem kell leszoknod róla, ha megnyugtat. Mindenkinek meg van a maga taktikája, hogy nyugtatja meg magát :) én már nem alszom macival, de a kezem még mindig úgy tartom, mint ha ott lenne :) 28 éves vagyok. Néhány éve esett le, hogy miért is alszom úgy :) befordított csuklóval :) Van, ami nem változik :))) Boldog babavárást! Add meg a picinek azt a szeretetet, amit te hiányoltál! :) Aztán majd veled alszik, maci helyett, egy pár évig :)
2012. okt. 24. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
27 vagyok,az első lányunk 25 éves koromban született.Amikor bent voltam a kh-ban megfigyelésen ott voltvelem a macim amit a páromtól kaptam amikor kh-ban voltam két hétig. Nagyon szeretett micimacó:) Miután a kicsi megszületett beült mellé a kiságyba. Mára kh-ban is.Nagyon édes.. Most 2.5 lesz,s állandóan mondja hogy most a Bence babát hozza vagy a kutyust hozza magával.(Még csak pár szót tud) Igy néha délután 3-4 -5 maciott alszik velünk.. Velünk alszik a kishölgy mert a kiságyat kinötte és még nagy ágyat nem taáltunk neki ideálisat. Egyébként nem bánom én se,140cm széles az ágyunk.:) Szóval elférünk.Sok maci,3 párna:) 2 takaró..
2012. okt. 24. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nem gáz,nyugodtan aludjál vele amig akarsz.Boldog babavárást!
2012. okt. 31. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!