Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Volt már valakinek hosszabb...

Volt már valakinek hosszabb ideig tartó vérzése?

Figyelt kérdés
A párommal 3 hónapja nem védekezünk.Múlt hétre (nem)vártam.Kedden meg jött,de úgy vettem észre,hogy a nyálkahártya nem ürült ki.Azóta is tart a vérzésem most már 11 napja.Hol több hol kevesebb.Valaki járt már hasonló cipőben?Mi lehet a probléma?Előre is köszönöm a válaszokat.
2012. okt. 26. 18:17
 1/3 anonim ***** válasza:
sok oka lehet, ha úgy érzed, gáz van, menj orvoshoz! Nekem 16nap volt a csúcs, de nekem áltv mindig elég hosszú ideig tart
2012. okt. 26. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nekem az első vérzésem volt 11 napos, a többi már úgy nagyjából normális 4-7 nap közötti. De, ha neked elvileg normál a ciklusod ,akkor sztem ez a 11 nap elég sok. Az első 2-3 évben szokott ilyen lenni, mikor még nem áll be rendesen, de utána már nem hiszem, hogy normális lenne. Lehet nem volna baj, ha azért elmennél ezzel legalább egy háziorvoshoz. Jobb félni, mint megijedni. Nehogy baj legyen.
2012. okt. 26. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2012. okt. 27. 15:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!