Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » 4 évesnek a Happy Napper...

4 évesnek a Happy Napper Vidám párna? Nagyon tetszik a lányomnak, de érdemes megvenni? Mit gondoltok? Kép lent.

Figyelt kérdés
[link]
2012. okt. 27. 10:55
 1/7 anonim ***** válasza:
A kisfiamnak is tetszik, de megmondom őszintén ennyiért nem veszek meg egy párnát (más játékot sem). Ha nektek belefér a költségvetésbe, akkor miért ne?
2012. okt. 27. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Belefér, csak attól tartok, megint csak egy kacattal több lesz :(

Mint tavaly a Celistia hercegnő, azt mondta Szenteste, hogy erre vágyott a legjobban, ahhoz képest 2 nap után le se volt tojva.

2012. okt. 27. 11:41
 3/7 A kérdező kommentje:
Celestia, de töknyóc.
2012. okt. 27. 11:42
 4/7 anonim ***** válasza:

Az én lányom is meg van gajdulva érte. Elmentem megnézni élőben. Hááááááááááááááát veszek plüss anyagot, összevarrom egy plüssjátékkal azt annyi. Nem egy nagy szám élőben.

A reklám alapján igényesebbnek, jópofábbnak gondoltam. :(


Szerintem baromi drága :( de akinek belefér és a gyerek nagyon hisztizik érte akkor vegye meg. Mi nem fogjuk.

2012. okt. 27. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Aha, már megint egy parasztvakítás!

Köszi szépen, így én sem veszem meg!

2012. okt. 27. 13:07
 6/7 anonim ***** válasza:

Az én 4 éves lányom is tisztára oda meg vissza van a katicásért. Amikor megláttam az árát, majdnem dobtam egy hátast. Ennyiért tuti nem fog plüsst kapni, főleg, h szerintem ő is kb 3 napig rajongana érte, aztán megy a többi közé, amivel nem mellesleg már Dunát lehetne rekeszteni. Szóval én az ebay-en nézelődök, csak annyira drága a szállítási ktg, h így már nem érné meg. (találtam 9 dollárért, szktg - 36 dollár...)

Férjem talált egy oldalt, idealer.hu, akiknek van floridai címük, telephelyük, megveszik és hazaküldik a kért dolgokat, írt nekik, csak még nem válaszoltak... hátha így olcsóbb lenne, max 3500 Ft-ot vagyok hajlandó rááldozni.

2012. nov. 3. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Na, a Müllerben sikerült élőben megnéznem. Ketten a párommal tudtuk visszagyömöszölni a jószágot a házába.

Semmire sem való...

2012. nov. 4. 16:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!