Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Nálatok is mindig a legrosszab...

Nálatok is mindig a legrosszabbkor állít be a védőnő?

Figyelt kérdés
Nővérem 8 hónapos terhes, a védőnő meg szó nélkül szokott beállítani. Szegénynek éppen mosom a haját ( ő már magának nem tudja), mikor jön a nő. És akkor ott futólépésben kell gyors hajat mosni, szárítani, lenn a nőci meg türelmetlenkedik. De, ha akár vasárnap este ideszólna, akkor mondjuk nem lenne ilyen.
2012. okt. 29. 11:44
1 2 3 4 5 6
 1/54 anonim ***** válasza:
48%
Csak hogy tudjatok róla, a védőnő nem állíthat be "csak úgy". Max. 1 alkalom, ha épp ott jár a környéken, de akkor is illenék előtte szólni telefonon, h "jövök látogatni ide a szomszédba, önökhöz is beugranék pár percre, ha jó?"
2012. okt. 29. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/54 anonim ***** válasza:
82%
Már a második védőnőnk van, de még soha nem állított be szó nélkül. Sőt, ha késett, akkor ideszólt telefonon reggel, hogy bocsi nem 9-re, hanem 11-re megyek.
2012. okt. 29. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/54 anonim ***** válasza:
81%
2. vagyok. A mi védőnőnk mégcsak nem is közli, hogy mikor jön, hanem egyeztetünk egy időpontot. Megkérdezi, hogy jó-e nekünk. Nem is értem ezt hogy gondolják. Mi pl. nem vagyunk mindig itthon. Tök fölöslegesen jönne megbeszélés nélkül.
2012. okt. 29. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/54 anonim ***** válasza:
92%

Én is utálom hogy nem szól ide előtte. De kicsesztem vele a múltkor, (mert 1x úgy jött 14 órakor alvásidőben, hogy felkeltette mind2 gyerekemet és egész nap alig bírtam velük olyan nyűgösek voltak). Bezártam a kaput/mondjuk az mindig zárva van,mert a kutya ki tudja nyitni/, a csöngőt meg kihúztam,és kénytelen volt ideszólni mobilon előtte ha be akart jönni.

Azóta tudja mi a rendszer,mindig ideszól. De hogy nem vette észre magát? Neki is van gyereke,nem tudja hogy 2kor ált.ban minden ilyen korú gyerek alszik?

2012. okt. 29. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/54 anonim ***** válasza:
61%
Soha nem szólt, mikor jön, merthogy nem tudja kiszámítani. Én nem zavartattam volna magam, mi az, hogy gyorsa hajmosás a nem várt vendég miatt? Menjen addig máshogy és jöjjön vissza. Én volt, hogy direkt leültem a kupiban, nem zavartattam magam. Hívatlan és váratlan vendég miatt soha nem szoktam abbahagyni se főzést, se semmit, üljön le és úgy mondja, mit akar.
2012. okt. 29. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/54 A kérdező kommentje:
Akkor meg végképp nem értem miért nem lehet ideszólni. Én ezt elég felháborítónak tartom, mert mi van, ha épp nővérem nincs itthon? Vagy ül a WC-n és épp végzi a nagy dolgát akkor gyorsan pattanjon, mert védőnéni épp most jött és nincs kedve várakozni?
2012. okt. 29. 11:51
 7/54 anonim ***** válasza:
77%
Ezt én is utálom,nekem ide szokott szólni kb előtte 1 órával hogy pont arra járok akkor benézek hozzád is jó??? Na erre mit mondjon az ember,köszi... Meg tudlak érteni..
2012. okt. 29. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/54 anonim ***** válasza:
78%

Ilyenkor 3 eset van: 1. ha látja, h jön, nem nyitja ki neki az ajtót. (ez a brutális, de iylenkor ez sem tuskóság). 2. Kimegy hozzá, vagy kinyitja az ajtót neki, de közli, h épp most készülnek el vhova, jöjjön vissza később,vagy más napon, amit most beszéljetek meg.

A mi védőnőnk látogatások előtt 1 héttel már idecsörög, h jöhet -e, mikor jöjjön délelőtt, délután inkább stb? Én azt hittem , ez a normális. A védőnő nem "felügyeleti szerv", nem zavarhatja minden időben a családot, főleg ha már kialakult napirend van!

2012. okt. 29. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/54 anonim ***** válasza:
*2 eset, bocs
2012. okt. 29. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/54 anonim ***** válasza:
17%

A miénk sem szokott szólni ha jön,de ha szólna,úgy is azt mondnám Neki,hogy "gyere".

Nálunk mindig ebéd időben állít be,vagy ha nem mindenki eszik,akkor pont a 3 éves- már meg is jegyezte a Védőnőnk,hogy mindig eszik,ha Ő jön :-)


Ha pont erre van dolga,akkor beugrik,ha tudom,hogy státusz jön,akkor előtte 1-2 héttel ha erre van dolga,beugrik...


Üdv:3lányos,25hkm

2012. okt. 29. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!