Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hozzátok is bejelentés nélkül...

Hozzátok is bejelentés nélkül állít be a védőnő?

Figyelt kérdés
Még először "elnéztem" neki,de mostmár mindig ez van.Volt,hogy konkrétan a wc-n ültem,onnan ugrasztott le,meg ha nem megyek ki,akkor hív telefonon.Nagyon kellemetlen,hogy nem mondja mikor jön,és engem zavar,de nagyon.Nálatok is van/volt így?
2011. aug. 4. 07:41
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:
40%

biztos meglepödnék, de miért zavar?

ha a postás jön és csenget és wc-n vagy az is ugyan az. ha nem tudsz nem nyitsz ajtót, vagy kiabálsz hogy várjon kicsit.

gondolom nem mocsokban élsz, kis rendetlenség meg nem fogja megdöbbenteni.


azt is eltudom képzelni, hogy valamit nem érez rendben és inkább beugrik megnézni, hogy ha nem készülsz is tisztaság van-e pl...

2011. aug. 4. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 anonim ***** válasza:
nálunk mindig szól, ált.előző nap. megmondja hogy 9-10 táján jön, ha nekünk is jó.
2011. aug. 4. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/33 anonim ***** válasza:
68%

Èn sem örülnék ha ebböl rendszert csinálna.

Ne engedd be vagy kérd,hogy elötte hívjon fel!

Ha nincs gond a babával akkor mond,hogy ha szükséged van rá te fogod hívni.Jelenleg kitünöen boldogulsz egyedül is.

2011. aug. 4. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/33 anonim ***** válasza:
68%
Hozzánk is mindig bejelentés nélkül jött a régi és igenis zavart. Nem élünk mocsokban, de nem szívesen engedek be senkit, amikor még be sem ágyaztam, szellőztetni sem volt időm, stb. (pl reggel nyolckor) Volt, hogy éppen indultunk volna valahová, kezdtem volna öltöztetni a kicsit. Én úgy vagyok vele, hogy már egy fél óra csúszás is kizökkent a napi ritmusból és azt nagyon nem szeretem.
2011. aug. 4. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/33 anonim ***** válasza:
67%
Még ha a munkája is: nem illik sehova bejelentés nélkül menni, főleg, ha kisbaba van a családban. Hívjon, mielőtt kijönne, de ne egy órával előtte, hanem legalább egy nappal.
2011. aug. 4. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/33 A kérdező kommentje:
Azért zavar,mert többször felzargatta már a fiamat,aki rossza lvó,utánna nyűgös,sírós.Azon igencsak elképednék,ha azért jönne,mert véleménye szerint valami "gáz" van,mert természetesen nincs,még egy csöpp kupi sem.Zavar,mert úgy gondolom alap,hogy szóljon.Én a rokonaimhoz sem állítok be szó nélkül.És ha vendégeim lennének?Vagy épp szexelnék a férjemmel?Akkor öltözzünk fel,nyissak ajtót,és bájologjak neki???
2011. aug. 4. 07:51
 7/33 A kérdező kommentje:
Arról nem is beszélve,hogy az első 6 hétben hetente kétszer jött ki,és persze mindig pon t akkor mikor épp elaludtam volna.Nem tetszik nekem ez,na!
2011. aug. 4. 07:53
 8/33 anonim ***** válasza:
Azért megy váratlanul, hogy ha esetleg probléma van, ne lehessen eltitkolni.
2011. aug. 4. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/33 A kérdező kommentje:
De mégis milyen probléma?4 hónap alatt nem derült ki számára,hogy nem vagyok depressziós,nem ütöm-vágom,hanyagolom el a gyereket?Szerintem a tanácsadáson is láthatja,hogy minden rendben van.
2011. aug. 4. 08:02
 10/33 anonim ***** válasza:
100%
Egyébként meg le lehet mondani a védőnői szolgálatról.
2011. aug. 4. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!