Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Titeket idegesítene? (após-any...

Titeket idegesítene? (após-anyós gond)

Figyelt kérdés

Havi egyszer szoktunk apósékhoz menni, ők soha nem jönnek hozzánk.

A gyereket persze abban a havi pár órában csak szekálni tudják, állandóan hogy jaj azt nem szabad, jaj ahhoz ne nyúlj....játszani nem tudnak vele...kicsi babaként szinte kézbe sem vették!

A múltkor mikor átmentünk leülltünk enni és normálisan evett a gyerek de após elkezdte szekálni hogy ne csámcsogjon, nem akarja a fogát látni evés közben , meg hogy úgy eszik mint egy disznó...mert a malacok esznek így....


most tényleg olyan nagy baj hogy egy 2.5 éves gyerek még nem mindíg eszik halkan?

mert amúgy rendesen evett....és nem úgy mint egy disznó mellékesen...azért ha nagyon dúrván csinálta volna akkor én is rászóltam volna..

persze meg kell tanúlnia majd ezt is de nem hiszem hogy 2.5 évesen mindíg urilányként kell enni.,...


Legközelebb ha lesz ilyen tuti elbeszélgetek erről velük mert nagyon kezd betelni a pohár....férjem miatt nem akarom őket megbántani de úgy érzem lehet jobb ha beszélünk erről....

Mellesleg ahhoz meg nincs eszük hogy a másik 14 éves unokájuknak ne adjanak cigit....meg sorolhatnám a dolgaikat....


Mellesleg nem csak a gyerekek szekálásában nagyok....

átmentünk, férjem ránézett egy újságra anyós (igazából nem a férjem anyukája hanem após 2. felesége) egyből mondta hogy ne hogy olvassunk.....



bocsi hogy hosszú lett de jól esett pár dolgot kiírni magamból mert iszonyat kezdek ki lenni rájuk :S


2012. okt. 30. 17:48
 1/9 A kérdező kommentje:

az a baj hogy elég mélyre nyúlik vissza már ez az ellentét köztünk...

ez egy kis semmiség....

férjem jól kezeli ezeket, persze látja a hibáikat,

én viszont már eleve rossz szájízzel megyek át hozzájuk....

2012. okt. 30. 17:53
 2/9 anonim ***** válasza:

Küld el őket a jó fenébe.Ne foglalkozz ilyen emberekkel.Nem éri meg.Vagy beszélgessetek el velük a pároddal,de csak úgy,hogy ne tudjanak támadni és a párod 100% melletted álljon,vagy ne menjetek hozzájuk pár hónapig és ha megkérdezik miért,akkor el lehet mondani

A másodikat alkalmazzuk mi is.Eddig bevállt. :D

2012. okt. 30. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
0%

Nem tudom szerintem tipikus túlreagálod a dolgokat.


"akarja a fogát látni evés közben , meg hogy úgy eszik mint egy disznó...mert a malacok esznek így.... "


Elszoktak már a gyerekek hülyeségeiktől. A férjednek sem lett semmi baja, pedig valószinűleg őt is így nevelte.



"egyből mondta hogy ne hogy olvassunk..... "

Ritkán mentek oda akkor érthető, hogy nem azt akarják, hogy a fotelban ülve olvasson. Kérje el az újságot és otthon olvassa.


"Mellesleg ahhoz meg nincs eszük hogy a másik 14 éves unokájuknak ne adjanak cigit...."

Egy 14. éves gyereknek már kell tudnia nemet mondani. Miért ha utcán droggal kínálják azt is elfogadná? Inkább az unoka hibás szerintem.

2012. okt. 30. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

férjem miatt vagyok jó kislány aki tűr :) különben már megismerkedtek volna a nem túl kedves énemmel :DDD



anyósék háza iker ház, másik felébe anyós lányáék laknak, van egy 14 éves lányuk...

aztán egyszer fura lett hogy sokáig nem láttuk, de gondoltuk hogy biztos dolgozik...aztán egyszer átközöntünk hozzájuk és a férje mondta hogy azért nem látjuk mert otthagyta őt meg a gyerekét és össze költözött egy kandúrral....


néztünk nagyokat...amikor meg megkérdeztük apósékat róla mondták hogy nem a mi dolgunk, minek mondták volna hogy elköltözött .... :DDD vicc


a szent család....

2012. okt. 30. 18:01
 5/9 A kérdező kommentje:

egy 14 éves még gyerek...és ne már a nagyszülő szoktassa rá a cigire !!!!!!!!!


amúgy meg nem szoktunk náluk olvasni, tipikus agresszív kismalac reakció volt ez tőle....

2012. okt. 30. 18:02
 6/9 anonim ***** válasza:
Egy ideig hanyagoljátok őket. Akkor majd elválik, hogy hiányoztok-e nekik, vagy sem.
2012. okt. 30. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

férjemet is ő nevelte :) 15 évesen kidobta anyós miatt a lakásból :))

én azon csodálkozom hogy még szóba áll az apjával :D

2012. okt. 30. 18:04
 8/9 anonim ***** válasza:
Én az ilyen felesleges kapcsolatokat szép apránként leépítem. Nem érzem úgy, hogy feleslegesen vesztegessem időmet olyan emberekre, akik nem érdemlik meg a kicsim szeretetét, tiszteletét.
2012. okt. 30. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Én nem mennék hozzájuk, és a gyereket se engedném. Csináljon magának kistesót aki képes egy ekkora gyereket piszkálni!
2012. okt. 30. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!