Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Miért nem lehet terhesen...

Miért nem lehet terhesen hajat festeni/szőkíteni?

Figyelt kérdés

Vagyis lehet, senki nem tiltja meg tudom, de mindig itt látom, hogy írják hogy abbahagyják, nem festik, mert terhesek lettek. De miért van ez?

Persze oké káros anyagok, de a sampon, balzsam, arckrém, szappan, sminkszerek, meg mindenben van ugyanilyen káros anyag. Ilyenkor ezekkel is leállnak? Mert ilyet még senkitől nem hallottam.



2012. nov. 3. 03:06
 1/2 anonim válasza:
szerintem nem jut sokkal több káros anyag a szervezetedbe a hajfestékkel mint bármi mással . szóval szerintem nyugodtan fesse a haját egy kismama is. nem kell az embetnek burokban élni meg nevelni a gyerekét (vagy magzatját). azt sem értem mikor megszületik a gyerek hogy ilyen mindenféle "bio" hülyeségeket adnak neki meg féltik még a levegőtől is...... annál rosszabb lesz neki.... hagyják had alakuljon ki a saját védekezőképessége . és visszatérve a hajfestékre , nem hiszem hogy árthatna a terhesség alatt akár az anyának akár a pici pocaklakónak.
2012. nov. 3. 06:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Az ammónia ami egy mérgezö gáz. Ezért szokták javasolni, hogy jól szellöztetett helyiségben legyen a festés, mert nomrál állapotban is simán ellehet ájulni töle, de azért egy terhesnek nem a legjobb ha oxigénhiányos állapotba kerülne, mert ezálltal a magzat sem kap.


Vagy is lehet de mindenképpen ablakot nyitni.


Vannak ammónia mentes fetékek, habár azért ezek kicsit engednek, de érdemes ekkor ezzel csinálni.


Èn festettem végig, de én is éreztem hogy szagokra sokkal érzékenyebb voltam.

2012. nov. 3. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!