Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Ez most komoly vagy csak...

Ez most komoly vagy csak engem hökkentett meg a levél amit itt kaptam? Adjam el a magzatom?!

Figyelt kérdés
Lehet én reagálom túl már egy ideje olvasgatom az oldalt beszélgetek is privátban és ma kaptam egy levelet adjam el a magzatom és kaphatok akár egy millió forintot is! Ez mi ez? Csak nekem érdekes? Mármint ne értsetek félre meg se fordul ilyesmi a fejemben de ez nem is legális nem?
2012. nov. 4. 20:14
 1/10 anonim ***** válasza:
Igen, illegalis. Szerintem valaki csak szorakozott veled.
2012. nov. 4. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
ez felháborító...bár a mai beteg világban el tudom képzelni hogy kísérletezésre használnak fel magzatokat... de ez nagyon undorító
2012. nov. 4. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Unatkozó hülyegyerekek élvezvén, hogy az oldal anonim, bepróbálkoztak valami bődületes baromsággal, amiről gondolták, hogy megbotránkoztatja azt, akinek szánják, majd várták a reakciót. Most okoztál nekik pár kellemes pillanatot, mert nem csak, hogy nyilvánosan reagáltál rá, de a lehető legnaivabb módon.
2012. nov. 4. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
78%

Hát annyira nem anonim. Mindenképpen jeletsd az oldal üzemeltetöjének, vagy adminnak.


Ezt elvileg még a rendörságnek is jelezni kellene.

2012. nov. 4. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
De annyira anonim. Kamu e-mailt kamuadatokkal mindenki tud csinálni, innen egy lépés a kamuregisztráció a kamuadatokkal. A rendőrség meg majd nevet egy jót a dolgon, mert emiatt nem fognak nyomozást indítani. Nyilvánosan megkérdezem, hogy valaki eltenné-e nekem a nagymamája dugipénzét, aztán meglepne-e vele karácsonyra? Ez ugyanúgy bűncselekmény (lopásra bujtogatok elméletileg): a bűncselekmény nem valósult meg, és bizonyítsátok, hogy én voltam, és hogy történt-e ilyen, vagy csak egy unalmas pillanatomban unalmasan magyarázok valamit?:)Ne legyetek már ilyen naivak, kérlek.
2012. nov. 4. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Szerintem nem reagáltam naivan! Csak megdöbbentem lehet bennem van a hiba és nem azért mert ráadasul terhes vagyok de ki az az idióta már jobb szót nem találok rá aki ilyennel szórakozik? És már bocs de mivel erről még nem hallottam érdeket hogy legális e egyáltalán!
2012. nov. 4. 20:42
 7/10 anonim ***** válasza:
72%

Erre pedig nincs jobb szó, mint a naivság: "Ez most komoly vagy csak engem hökkentett meg...?" "Ez mi ez? Csak nekem érdekes?" "..de ez nem is legális nem?"


:) Már az is naivságra vall, hogy nem tudod, hogy a magzat/emberkereskedelem soha nem volt legális. De ezt nem piszkálásodképp írom, hanem mert így van.

2012. nov. 4. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Jó jó persze ne nézz ostobának azt én értem meg világos valószínű nem jól fogalmaztam bár tapasztalatom szerint elég hamar lehülyézik lelehordják az embert itt! Szóval én itt valami olyasmire gondoltam ami esetleg az orvostudományt segíti és persze azt is tudom hogy nem itt keresik már ha egyáltalán létezik ilyen!
2012. nov. 4. 20:57
 9/10 anonim ***** válasza:
Nem lettél sem lehülyézve, sem lehordva. Mindenesetre a privát üzeneted feladója valószínű a hasát fogja már:)
2012. nov. 4. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Hát akárki is írta, hülyegyerek vagy valaki aki komolyan gondolta, de az biztos hogy nem normális. Egy kismmama aki egyébként is érzékenyebb - igen rosszul érintett volna anno.
2012. nov. 4. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!