Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Level diéta? Csak komoly...

Level diéta? Csak komoly válaszokat várok!

Figyelt kérdés

26 nap múlva lesz a szalagavatóm, és szeretnék gyorsan fogyni, egyszer már elkezdtem a level diétát, 4 kilót fogytam, de utána abba hagytam, össze-vissza ettem, 2 hó múlva vissza jött 2 kiló, most újra kezdem...

Ki az, aki már végig csinálta a 15 napot? Járnék edzeni is, de nincs időm, este 6-7ig a suliban vagyok, musical próbákon, szóval ott is van egy kis mozgás, de mire haza érek, hulla fáradt vagyok, nincs erőm elmenni sehova sem.

Egy idő után elmegy a diétától a kedvem, mert farkas éhes leszek, természetesen ennél a diétánál ez érthető... Ti mitől maradtok motiváltak? Mennyit fogytatok ezalatt?


2012. ápr. 16. 01:22
 1/2 anonim ***** válasza:

Szerintem itt nem nagyon fogsz olyat találni, aki így fogyózik. Ahogy elnéztem a kérdéseket a nagy többség inkább egészségesen, életmód változtatással szeretne fogyni, formálódni. De ha mégis ezt választod, lelked rajta. Én még nem is hallottam róla, így utána néztem. Linkelek neked egy oldalt, ahol le van írva, hogy miből áll pontosan (bár ezt gondolom tudod), és az oldal alján kb. 3000 hozzászólás van. Ott szerintem többet tudnak segíteni, próbálj ott tanácsot kérni.

[link]

2012. ápr. 16. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
igazából ismerem a diétát, mert már egyszer megcsináltam 5 napot, de nem nagyon hallottam mások eredményeiről... tudom, hogy drasztikus, mégis megérné a szalagavató miatt...
2012. ápr. 16. 11:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!