Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 23 hetes vagyok most derült...

23 hetes vagyok most derült ki hogy a házban-panel-pont felettünk lakásfelujitást fognak csinálni elöreláthatólag 2 hétig. Árthat a babómnak a nagy zaj? Nincs hová mennem egész nap otthon vok!

Figyelt kérdés
2009. febr. 24. 21:57
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem fog ártani, azért ennél többet bírnak...
2009. febr. 24. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Nem hiszem hogy 2 hétig zajjal lesznek, a festés, parkettázás csempézés nem jár zajjal...

de ha lesz néha zaj az biztosan nem árt neki.

2009. febr. 24. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
köszi nektek
2009. febr. 24. 22:11
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
A babádnak majd csak az árthat, ha téged majd megőrjít a zaj. A szomszéd lakást most vették meg nemrég, és mivel újépítésű, és szerkezetkészek voltak a lakások, ez is az. Tehát mindent most csináltak, legalábbis remélem, lassan már kész lesznek. Voltak napok, amikor azt hittem megőrülök, olyankor felhívtam a párom és mondtam neki, jöjjön értem, és vigyen el valahova (amúgy veszélyeztetett terhes vagyok, itthon kell feküdnöm) Mert a közös falunk betonfal, és ütvefúróval estek neki. De nálatok, hacsak nem bontják le az egész lakást a négy falig (mivel két hétig tart előreláthatólag), biztos nem lesz ilyen hangzavar.
2009. febr. 24. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

A babat nem, de tegedet fog idegesiteni valoszinu a zaj. Amennyire tudsz, menjel el otthonrol, ismeroshoz, baratokhoz, kismamakhoz, szuleidhez, konyvtarba...stb. szoval minel kevesebbet legyel otthon ha nagyon zajosak lesznek. Ha tenyleg csak 2 het lesz a felujitas, az nem veszes. Viszont annak nagyon orulj, hogy nem akkor ujitanak, amikor ti hazamentek a korhazbol!!!

Halgass zenet amikor kopacsolnak a szomszedok!

2009. febr. 25. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

A mi felettünk lakók mindig csinálnak valamit! Nem mondom, hogy nem hallani!! Amikor beköltöztek, akkor csináltak nagy felújítást, csempeverés, parkettázás, stb. Őrjítő volt! Bár hozzáteszem, hogy akkor még nem voltam babás, de melóztam, állandó éjszakásként és mivel nappal aludtam, hát napokig nem tudtam magam kialudni! A hiltitől kapok még hülyét!

Viszont ha nagyon nagy a zaj, kapcsolj zenét, hátha úgy könnyebb elviselni! A babának nem lesz baja, max azt érzi majd, hogy neked nem jó! Szóval amíg te bírod, addig neki sem lesz gond!

2009. febr. 25. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
köszi nektk sajnos feküdnöm kell elmenni nem tudok itthonról de a zenét kiprobálom!Köszi
2009. márc. 2. 19:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!