Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Szülés óta az agyam olyan...

Szülés óta az agyam olyan mint egy szita! Mindent elfelejtek! Más is van ezzel így?

Figyelt kérdés

Mióta megszületett a kislányom,de már terhesen is a figyelmem sokszor nem ott van ahol kellene!beszélnek hozzám,bólogatok aztán 2perc és már el is felejtem vagy el sem jut az agyamig mit mondtak!

Pl. ma reggelinél kért párom hogy készítsek neki kávét,mondtam hogy jó,majd 1óra múlva éreztem a kávé illatát amit nem én főztem...:)

de ami pl a babával kapcsolatos hogy mikor hova kell menni meg ilyenek,azokat meg tudom!

Selejtez az agyam mert fáradt vagyok?? :)vagy mi van velem?


2012. nov. 8. 17:21
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

nekem a terhesség óta ilyen.

remélem elmúlik :)

2012. nov. 8. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Fáradt vagy csak , igen...Sajnos nálam is ez van. Főleg olyan éjszaka után, h 4x kelek, mert fogzik , mert éhes ,akármi....
2012. nov. 8. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
ezt a hormonok okozzák terhesség alatt és után is, idővel elmúlik, addig meg kitartás :-)
2012. nov. 8. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Én is így vagyok. Pedig már végig alussza a babám az éjszakát. Tudok valamennyit pihenni. Mikor fog elmúlni? Már 8 hónaposak vagyunk.
2012. nov. 8. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Ez szerintem is teljesen természetes, én is elfelejtek dolgokat...

Egy hete szültem, azóta nem tudtam magam kipihenni, a leghosszabb alvásidőm 3 óra. Nem is csodálkozom...

2012. nov. 8. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

3 éves a lányom, de ugyan így vagyok!

A férjem már mondta szedjek ginko primet amit a tv-Ben reklámoznak feledékenységre!

2012. nov. 8. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 Jégtánc ***** válasza:
Dettó ilyen vagyok:))
2012. nov. 8. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Férjem szokta mondani: szitafejű. :D Mióta kismama vagyok. :)
2012. nov. 8. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 Babeli Zurzavar ***** válasza:
ma 6 honapos a fiam...egesz nap a bankkartyam kerestem.Arra sem emlekszem mikor es hol hasznaltam utoljara... remelem rovidesen elmulik mert bolodot csinalok magambol igy minden nap:-):-)
2012. nov. 8. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
A lányom 13 hós, és hát én is elég feledékeny vagyok... :S Pedig nagyon jó alvó.
2012. nov. 9. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!