Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Szülés utáni feledékenység?...

Szülés utáni feledékenység? Mással is van így? Én tiszta hülye lettem szülés óta, mindent elfelejtek, semmi nem marad meg a fejemben.

Figyelt kérdés
Mitől van ez? Visszatér a régi 'elmém' valaha, vagy ilyen szenilis tyúk maradok?
2012. ápr. 25. 20:45
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Én már 2,5 éve szültem,de teljesen megválozott az eszem.Nagyon feledékeny lettem.......Jó kérdés kiváncsi lennék,h másnak is van ilyen problémája,és hogy változott-e,h visszament dolgozni...
2012. ápr. 25. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
68%

Hú, nekem hónapokig olyan volt az agyam, mint a szita. Már 1 éves a fiam és javult a helyzet.

Volt még valami, amit mondani akartam de mi is lehetett az...... :)

2012. ápr. 25. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
16 hónapja szültem,azóta az eszemet a határidőnaplómban tartom,bár már nem vagyok olyan feledékeny mint szülés után!
2012. ápr. 25. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
68%

Nem maradsz ilyen :)

Amikor hazajöttünk a kórházból a gyerekkel, sírva fakadtam, mert fel kelett írnom, h a Konakiont mikor kell adni, D vitamint vagy három helyen írtam ki a lakásban, különben elfelejtettem.

Kulcsot állandóan a zárban hagytam, természetesen kívülről, míg kicsörgött a telefon, elfelejtettem, h mit akartam mondani a férjemnek :)

Barátnőm a két hónapos babáját hagyta a boltban, az ajtóból fordult vissza, h hiányzik valami...

2012. ápr. 25. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Én a második gyerkőccel vok itthon.Egyhuzamba már 4,5 éve és lassan már egy ép lézláb mondatot sem tudok elmondani.A gyereken kívül nincs más témám.Az meg hogy hanyadika van és milyen nap......hagyjuk.
2012. ápr. 25. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

"ép lézláb" ? :-D Sem elmondani sem leírni :-D


Najó...most amúgy tökre megkönnyebbültem, mert én már azt hittem, hogy korai szenitlás szindrómám van, most vagyok 36 és nagyjából 40 éves koromra a nevemet is elfelejtem. Nem vagyok egyedül...juhujj... de valami orvosz olyan szívesen megkérdeznék erről, hogy vajon mi az összefüggés a szülés és az elhülyülés között.

2012. ápr. 25. 21:50
 7/12 A kérdező kommentje:

*szenitlás = szeniliátás :-D


Amúgy írni sem tudok azóta...! Illetve gépelni...

2012. ápr. 25. 21:52
 8/12 A kérdező kommentje:
Ótejóég, elsüllyedek... S Z E N I L I T Á S
2012. ápr. 25. 21:52
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

Pont ezt beszéltük a múltkor az egyik barátnőmmel, hogy a szoptatással valószínűleg az eszünket is átadtuk a gyerekeknek, mert nagyon feledékenyek lettünk.

Úgy látszik ez valami kórság lehet.

Azt szokták mondani, hogy akinek nincs esze, legyen notesze, csak az a baj, hogy én sokszor azt is elfelejtem megnézni.

2012. ápr. 25. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Ne haragudjatok, de nagyon jót nevettem. :) Amúgy én is feledékeny lettem, olyan mintha a babával együtt az agyamat is kivették volna belőlem...
2012. ápr. 25. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!