Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » 4 hónapja császároztak, de a...

4 hónapja császároztak, de a szex még mindig nagyon rossz. Mi lehet a gond?

Figyelt kérdés
6 hét után ráálltunk a dologra, de fájt. Borzasztóan. Gondoltam még vissza kell szokni, stb, de egy csöppnyit sem javult a helyzet. Már ott tartunk, hogy egyáltalán nem kívánom a szexet, mert tudom, hogy fájni fog. A férjem türelmes, sok mindent kipróbáltunk, ami segítene lazítani, jól is kezdődik, de aztán tényleg nagyon fáj. Ezért semmi kedvem nincs hozzá, és nem tudom, mit lehet tenni ebben a helyzetben. Segítsetek!!!!!!!

2012. nov. 11. 10:15
 1/5 anonim ***** válasza:

Örülök ennek a kérdésnek.

15 hónapja császároztak.

8 hónapig kínlódtam, nem bírtam felépülni. Közben ciszták.. stb.

Mai napig nem bírok a szexre gondolni!

A párom nagyon megértő, de már én szégyenlem a dolgot.

Most női vágyfokozót próbálok meg keresni a neten. Nincs ötletem, mit tegyek.

A nőgyógyászom azt mondta, soha nem lesz olyan a hasam, mint volt. Minden másképp lesz ezután :((

Én már nyugodtan végig tudnám élni az életemet szex nélkül. Nem normális, hogy így érzek, és én sem tudom mit tegyek ellene.

Segíteni ugyan nem tudok neked, de tudd, hogy nem te vagy az egyetlen és tudom min mégy keresztül.

2012. nov. 11. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Ha találsz valami jót, akkor leírod nekem? :)
2012. nov. 14. 10:43
 3/5 anonim ***** válasza:

Engem 5 hónapja császároztak. Volt sima szülésem is, akkor is szoptattam+a gyerkőc 10x kelt akkor is. Én a hormonoknak ès a fáradtságnak tudom be, hogy nem érdekel a sex túlzottan jelenleg. Ez normális, és legutóbb is elmúlt egy idő után. Nekem is fájt a szex, így a jelen szülés után már tapasztalatból vettünk síkosítót.(Eper illatú:))

Én vagyok felül, így én irányítom a dolgokat, hogy ne fájjon, később már mindegy.

Fontos, hogy beszélj a pároddal az érzéseidről, hogy nem őt utasítod el. Nap közben puszik, ölelések, símogatások, 1 közös fürdő sokat segíthet. Ha a tested megváltozása zavar, próbáljátok ki a teljes sötétet.

A babát elviheti valaki más addig 1 órára sétálni akár.

Ha néhány hónap, és ezek sem segítenek, szerintem akkor orvos, mondjuk nőgyógyász, ortopédia, pszichológus. Ortopédia, hogy helyén van e a medence.

2013. febr. 8. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Síkosított akartam én is javasolni. Sokat segíthet.
2013. febr. 8. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nekem is a síkosító segített császár után, mióta használjuk, minden okés.
2013. febr. 8. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!