Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ha valakinek rossz az AFP-je...

Ha valakinek rossz az AFP-je (2x is), és két doki is javasolja uh után a Baross utcát akkor ott tényleg gond lehet?

Figyelt kérdés
Vagy ez csak rutinszerű, hogy genetikára kell menni?
2012. ápr. 2. 21:47
 1/9 anonim ***** válasza:

Azt hogy érted, hogy 2x is? Nekem is rossz volt, mennem kellett a genetikai tanácsadóba (Baross), a doki ott azt mondta,hogy az én esetemben ez a biztonság kedvéért. Rengetegen vannak ott, mert akinek nem jó az eredménye, rögtön küldik. És hát tudjuk, hogy ez egy elég elavult,pontatlan vizsgálat....

Ne izgulj!

2012. ápr. 2. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Megismételték az AFP-t, hátha rosszkor vették le (nem én vagyok a kismama).Két doki is megnézte uh-val, és csak ezután javasolták a genetikát.

Akkor ez bizti csak rutin, hogy meg kell nézni.

2012. ápr. 2. 22:24
 3/9 anonim ***** válasza:

Uh után javasolták? Nekem csak ott a genetikán csináltak uh-t. Nem indokolták?

Bár lehet, hogy ez mindenhol másképp működik.

2012. ápr. 2. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Igen, uh-k után javasolták.Érdekes, mert azt mondták, hogy szerintük minden redben, de meg kellene nézetni genetikussal is.

Na majd meglátjuk.Most mindenki izgul értük.

2012. ápr. 2. 22:40
 5/9 anonim ***** válasza:
Drukkolok! Majd írd meg mi történt!
2012. ápr. 2. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Rendben.Jó éjt!
2012. ápr. 2. 22:55
 7/9 anonim ***** válasza:
Ha a Barossba mész, ott a lehető legjobb kezekbe kerűltök. Főleg ha Csaba Ákoshoz kerülsz. Amúgy az sem mindegy mikor vették nézték az AFP-t. Ha esetleg javasolják az amniocentézist az biztosabb eredményt ad. Én is megcsináltattam. Utána nyugottan tudtam várni a babát. Elöször ott csinálnak egy genetikai uh . Oda nem mehet be majd hozzátartozó. Drukolok nektek, hogy minden okés legyen.
2012. ápr. 3. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Nem én vagyok a kismama.

Ma voltak, de még nem üzentek mi lett az eredmény.

2012. ápr. 3. 11:52
 9/9 A kérdező kommentje:
Minden rendben.Nincs gond.
2012. ápr. 5. 13:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!