Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Aki 1 gyereket vállalt, az...

Aki 1 gyereket vállalt, az miért csak 1-et és nem bánta-e meg?

Figyelt kérdés

Tesó dillemában vagyunk.Férjem 40 éves ő később már nem akar,én meg pont jelen állás szerint nem szeretnék gyereket.

Jó lesz-e a fiunknak ha egyke marad?


2012. nov. 11. 19:13
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Egyke vagyok...

VÁLLALJATOK TESÓT!!!!!!!

2012. nov. 11. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
80%
Én is egyke vagyok. Semmi baja nem lesz a fiatoknak, ha nem lesz testvére. Nekünk is egy fiunk van és nagy valószínűséggel nem lesz tesója. Pár éven belül én sem szeretnék, utána pedig a munkából már nem fogok tudni újra eljönni.
2012. nov. 11. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Én is egyke vagyok, sosem bántam. Férjemnek van két testvére, de nem ragaszkodik második-harmadik gyerekhez. A kisfiunk most két éves. Itthon vagyok vele, még egy évig. Jelenleg nem tudom elképzelni, hogy legyen még egy, pedig, ha szeretnénk lassan abba kellene hagynunk a védekezést. Vagy esetleg ha majd elkezdi a sulit akkor jöhetne a második. Nem tudom, de sokat gondolkodunk rajta. Nem kizárt az sem, hogy egyre marad.
2012. nov. 11. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

a mi fiunk 2,5 éves mindenki az mondja hogy ha most terhes lennék a legjobb kor különbséggel lennének tesók.

Ha iskolás korban születne a második azt úgy mondják hogy 2 egyke gyerek van mert nem nőnek már össze.

De most nem szeretnék szülni és nem valószinű hogy késöbb igen.

Csak a fiam végett válalnák tesót hogy neki jó legyen.

Minden honnan azt hallom kell egy tesó.


A másik félelmem,ne adj isten ha történik valami a fiammal én bele halok...és nem lesz több gyerekem a világon...

tudom nem szabad ilyenre gondolni de annyira szeretnének hatni rám néhányan...

2012. nov. 11. 20:27
 5/7 anonim ***** válasza:
Ne másokra hallgass. Ha Te nem akarsz, ne vállalj második babát. Nekem sem hiányzott soha a tesó.
2012. nov. 11. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Szerintem akkor vállaljatok, ha ti a pároddal akarjátok, ne a környezeti nyomás és az egykeség miatt. Sok egyke van, annak is vannak előnyei és hátrányai.
2012. nov. 11. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Én egészségügyi okokból nem szülhetek többet, így egyke lesz a fiunk. Bár nekem és a férjemnek is van tesója és imádjuk egymást, de ezt a helyzetet el kell fogadnunk.

Én elég nagy bajnak gondolom egyébként, ha nem gyereket szeretne valaki, hanem TESÓT a már meglévő gyerekének.

2012. nov. 12. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!