Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mikor mentél kisbaba-látogatób...

Mikor mentél kisbaba-látogatóba először baráti családhoz?

Figyelt kérdés
Hány hetes volt a baba?
2012. nov. 12. 13:45
 1/5 anonim ***** válasza:

Megbeszéltem velük, és akkor.

Nagyban függ attól milyen az adott szülő, miként éli meg az első heteket, én pedig hozzá alkalmazkodtam.

Az első 1,5-2 hónapban alapvetően nem akartam zavarni, de volt, aki már hívott egy 3 hetes babához, és volt, aki hónapokig elzárkózott a külvilágtól.

Szóval rá kell kérdezni, ennyi az egész. :)

2012. nov. 12. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Volt olyan, aki már a kórházba behívott és hazaérkezésüket követő 2. nap hívott, hogy menjünk már, és van, akinél már6 hónapos a gyerkőc és még nem mehettünk. És barátokról van szó.
2012. nov. 12. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Gyermekágyi időszak letelte után.

Ezt csak szűk családban lévő babánál, nem gondolom így!

2012. nov. 12. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Majd ha hívnak minden rajtuk múlik. Nekem volt olyan akit hazajövetel után 3-4 nappal hívtak van aki csak 5-6 hét után.
2012. nov. 12. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Amikor áthívtak.

Addig csak telefon.


Szerintem ez első babánál ilyen érzékeny dolog.

Az első szülés jár nagyon sok esetben a legtöbb felépülési idővel az anya számára, és olyankor van az, hogy semmi tapasztalata nincs a babával, ezért általában több idő, míg beletanul a dolgokba.


Én meg szoktam kérdezni, hogy kell-e valamilyen segítség, legyen az bevásárlás/főzés vagy bármi.

2012. nov. 12. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!