Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Kisgyerekes anyukák! Lenne...

Kisgyerekes anyukák! Lenne kedvetek beszélgetni velem?

Figyelt kérdés
Egész nap itthon vagyok a gyerekkel,barátaim nincsenek. Néha már azt érzem megőrülök így.Mások is vannak hasonló helyzetben?
2012. nov. 20. 07:53
 1/6 anonim ***** válasza:
Nekem írhatsz,ha gondolod:-):-)
2012. nov. 20. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Nem vagy egyedül ezzel a problémával.

Megőrülés helyett valami kikapcsolódást kellene keresned.

Nekem is csak a hobbi segít.

Na meg ne legyél egész nap otthon . Már ha nem muszáj. Én hóban , fagyban, esőben is megyek a gyerekemmel , ő se bírja a bezártságot.

2012. nov. 20. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Én kettővel vagyok itthon, néha valóban azt érzem, hogy megőrülők. Nekem mondjuk vannak kisgyerekes barátaim, akikkel összejárunk. Nekem is írhatsz, ha gondolod. Merrefelé laksz amúgy?
2012. nov. 20. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm mindenkinek a válaszokat!Jó érzés tudni hogy nem vagyok egyedül a problémámmal!A második válaszolótól szeretném kérdezni neked milyen hobbid van kisgyerek mellet? Nekem a munkám jelentette régebben a kikapcsolódást de addig még visszamegyek sok idő van!
2012. nov. 21. 15:09
 5/6 anonim ***** válasza:

A második válaszoló vagyok:

Én varrok mindenfélét, gyöngyözök, kertészkedek :ezeket általában a 2.5 éves lányommal együtt (ritkán egyedül, mikor alszik)

Rengeteget olvasok, na mondjuk ezt akkor mikor alszik, szerencsére én kevesebbet alszom , mint ő. :-)

Ha van időm, akkor netezni is szoktam.

Az én véleményem szerint : muszáj feltöltődni , mert a gyereknevelés-háztartás kombó elég sokat el vesz az emberből. És a boldogabb-pihentebb anyuka jobb a gyereknek is.

2012. nov. 25. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm kedves második válaszoló! Ebben igazad van! Ezután pozitívabban állok a dolgokhoz és elfoglalom magam!
2012. nov. 25. 15:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!