Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Bizonyos életkorokban mennyibe...

Bizonyos életkorokban mennyibe kerül havonta a gyerek?

Figyelt kérdés
Nincs nagyon olyan a környezetemben akitől megkérdezhetném. Megköszönöm, ha leírjátok, hogy mennyi idős a gyereketek és havonta nagyságrendileg mennyi kiadással jár.
2012. nov. 20. 19:45
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Nem. :) De az északi part stimmel, csak odébb Badacsonynál. :)
2012. nov. 26. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

4-es vagyok.

Igaza van abban az utánam válaszolónak, hogy a futószalagon gyártott dolgok nem azonosak a háziakkal. Ha lenne lehetőségünk, mi is inkább házi húst vennénk, de sajnos nincs, ill. akit ismerek, attól még egy szál gyufát sem vennék, annyira igénytelen!

Minőség alatt azt értettem, hogy nem vesszük meg mindenből a legolcsóbbat és leggagyibbat, de ez nem azt jelenti, hogy csak drága sz.rokat veszünk.

Írtad pl. a virslit. Valóban nem egy remekmű, de azért nem hinném, hogy a havi 1 pár virsli elfogyasztása katasztofális következményekkel járna :) És ha a 86% hústartalmút veszem a 40%-os helyett, az már minőségnek számít, nem? :)

Vagy pl. nem veszem meg a legolcsóbb tejet, margarint, kenyeret, akármit. Ugyan ezek számodra akkor még ugyanolyan gagyik, hiszen nem háziak, de azért szerintem vankülönbség a hipermarketes kenyér és egy igényes pékség kenyere között.

Hidd el, az emberek nagy része mindenből a legolcsóbb műsz.rt veszi, látom. Hozzájuk képest az, aki egy felvágottnál nézi a hústartalmat és nem a 120 Ft-os szlovák uht "tejet" és a teszkós kenyeret veszi, igényesnek számít.

Persze, van még feljebb is kategória, lásd házi/bio, de arra viszont nem mindenkinek van lehetősége.

A múltkor volt egy kérdés, hogy kevés pénzből hogy lehet kihozni a kaját és rengeteg válasz jött, amiben a 300 Ft/kg párizsit említik, mint egyik húsforrást a gyereknek, meg a fenti dolgokat, pl. 8 Ft-os zsemle a teszkóban...

Na ezekhez képest én igenis megnézem, hogy mit veszek :)

2012. nov. 27. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Ennyibe: [link]
2013. márc. 12. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!