Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » A fiatal anyákat miért nézik...

A fiatal anyákat miért nézik le sokan?

Figyelt kérdés
2012. nov. 23. 18:43
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
86%

Én nem tapasztaltam ilyet,hogy lenéznék.

Szerintem ez intelligencia kérdése,egy normális értékrendű ember nem nézi le őket.

Ennyi erővel azokat is lenézik,aki későn vállal babát??

2012. nov. 23. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 gabszem ***** válasza:
66%
Attól függ mennyire fiatal. 20 év alatt azért szerintem még eléggé felelőtlenség, kivéve ha megvan az anyagi háttér, biztonság a baba felneveléséhez.
2012. nov. 23. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 A kérdező kommentje:
Igen sajnos azokat is.
2012. nov. 23. 18:47
 4/26 anonim ***** válasza:
53%
mert mindenki jobbnak hiszi magát másoknál
2012. nov. 23. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
82%
mert sokan a semmire szülnek, emiatt az emberek általánosítanak. azért lássuk be, elég ritkán van manapság fiatalként biztos egzisztenciája valakinek.
2012. nov. 23. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
73%

Mert 10-ből 9 esetben a nagyszülők nevelik és tartják el az unokát.


Sajnos nincs senkinek a homlokára ráírva, hogy én vagyok a kivétel....

2012. nov. 23. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat:)

Egyébként az én gyerekemet még nem is látták a nagyszülei, nem hogy ők tartják el:)

2012. nov. 23. 19:58
 8/26 anonim ***** válasza:
48%
Mert a legtöbb ember ítélkezik anélkül,hogy ismerné a fiatal anyukát,azt hiszi Ő jobb ember ,mert közelebb vagy a 40hez,mint a 30hoz mire szül.Mert az intelligencia szintjük az alacsony. Ennyi erővel lenézhetnénk a 40 éveseket is,hiszen nagymamakorban még mindig az oviba meg az általános iskolába járnak a gyerekükért.Érdekes 21 évesen szültem még sem a szüleim tartanak el hanem a párommal együtt tartjuk el magunkat,úgy hogy tanulunk is,mégis van aki annyira fennhordja az orrát,hogy lenéz,csak mert nem dolgoztam még annyira sokat,hogy Gyedet kapjak,és nem robotoltam,és mert az hogy 15 éves koromtól diákmunkákat vállaltam az nem számít.Azt hiszik sokan többet érnek a másiknál,csak mert pár évet már dolgoztak.Ne csodálkozz a legtöbb magyar ember életunt,irigykedő,rosszindulatú,pesszimista és beképzelt.
2012. nov. 23. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
51%

Azért, mert az az általános, h a tinianyák vagy akik épp csak kiestek a iskolapadból és úgy szülnek, többnyire a nyomorba szüli a gyerekét, hiszen se munkája, se szakmája, se megtakarítása és az a gyerek valószínűleg nyomorogni, nélkülözni fog a hülye anyja miatt. Persze, lehet a szülők nyakára is vállalni a gyereket,majd a nagyi felneveli. Vagy ott van még a segély, majdcsak lesz valahogy alapon. Pelenkát majd koldulok itt a GYK-n (megtörtént)


Ne haragudj kérdező, de ha arról van szó, h egy kicsi gyerek issza meg a levét, mert az anyja nem bírt még egy pár évet várni a szüléssel, h annak a gyereknek legalább a minimális dolgokat meg tudja adni, akkor az sok emberben indulatot vált ki.

2012. nov. 23. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 A kérdező kommentje:
Igen, így van a legtöbb sajnos ilyen. De nem értem, miért kell általánosítani.
2012. nov. 23. 20:37
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!