Lehet probléma ebből?

Figyelt kérdés
Mindig órára pontosan veszem be a fogamzásgátlót,de tegnap nem tudtam akkor,mikor szoktam (este 8 és 9 közt),mert olyan helyen voltunk,ezért délután 5-kor vettem be.Ez okozhat gondot esetleg?
2012. nov. 25. 18:27
 1/5 anonim ***** válasza:
A lényeg hogy minden nap bevegyed!!
2012. nov. 25. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Csak mert olvastam a betegtájékoztatón,hogy lehetőleg minden nap ugyanabban az időpontban kell bevenni.
2012. nov. 25. 18:41
 3/5 anonim ***** válasza:
Nem tudom milyen foggátlót szedsz, de elméletileg, ha nem rendszeresen szedi az ember, akkor vmivel csökken a hatékonysága (1-2 %-kal). De sztem ez csak akkor van így, ha az ember mindig másik időpontban veszi be. Ha 1x 1x pár órával előbb vagy később, az tuti nem okozhat gondokat.
2012. nov. 25. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
3 éve mindig ugyanabban az időpontban veszem be,tegnap volt az első,hogy 2-3 óra volt az eltérés :)!Symicia.
2012. nov. 25. 18:56
 5/5 anonim ***** válasza:
Nincs jelentősége 1 alkalomnak!
2012. nov. 26. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!