Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » 5 hónapos terhes vagyok egy...

5 hónapos terhes vagyok egy nős férfitól, egyedül vagyok, mit tegyek?

Figyelt kérdés

Segítsetek a véleményeitekkel!5 hónapos terhes vagyok egy nős férfitől. Nem válik el ugyhogy egyedül vagyok albérletben. Megszünt a munkahelyem. Totális csődnek érzem magam. Nagyon félek. Anyukám vidéken él az élettársával. Csak ő maradt aki segíthet, de hogy mondjam el neki hogy csak ez az egy lehetőség van ha hazaköltözöm. Most 30 vagyok és 18 éves koromtól külön éltem. Hiszen neki mindig azt hazudtam hogy minden rendben van körülöttem.

Nem tudom mit csináljak?Hogy oldjam meg a gondjaim. Úgy érzem hogy felőröl ez az egész.


2007. szept. 2. 12:00
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
86%
Szerintem menj haza anyudhoz, hiszen úgysincs más lehetőséged... amint lehet, menj el dolgozni, a baba mellett, hogy kezdhess valamit. Anyukád biztos segít, akkor is, ha eleinte esetleg dühös lesz Rád. A babának pedig örülj, vigyázz magadra és tegyél meg mindent, hogy egészséges legyen!! Elvégre igazán jó korban vagy ahhoz, hogy anyuka legyél :-) A nős férfiak ilyen gerinctelen szemétládák, sajnos. Amikor az élvezetről van szó, akkor ott vannak, de ha valami más is szóbajön, ami már teher számukra... no comment. Remélem egyszer az összes visszakapja a sorstól a szemét húzásokat. Ja, a gyerektartásról pedig ne feledkezzen meg a kedves apuka... vagy hozd eszébe.
2007. szept. 2. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
84%

Nem hiszem hogy nagy baj lenne abból ha hazaköltözöl. A szeretődtől pedig igenis kérd a gyerektartást. Nem csak megcsinálni kell azt a gyereket hanem fel is kell nevelni.

Igaz nem ismerem anyukádat de nem hiszem hogy ellenezné a hazaköltözésed. Ha mást nem is de az unokáját figyelembe venné.

2007. szept. 2. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
60%

Szia.szerintem is költözz haza.Ùgy sincsen nagyon sok választásod.

Gondolkozni kellett volna,hogy NÖS fe´rfival nem kezdesz kapcsolatot,me´gha ö is kezdeme´nyezte.Ezzel több e´letet lehet tönkre tenni.

Most már csa a babádra gondolj,majd rendbe jön minden.

Elöbb uto´bb találsz társat magadnak,akivel összeilletek majd,e´s egy boldog család lesztek.

FEL A FEJJEL!!!

2007. szept. 2. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
79%
Szerintem is mindenféleképpen követelned kell a gyerektartást az apától, hiszen az ő felelőssége is, hogy megfelelő ellátásban részesüljön a gyerek. Ha nem vállalja, akkor irány a bíróság! Anyukád nem fog "lenézni" vagy megszégyeníteni, segíteni fog neked, hiszen a lánya vagy! Mindenki életében alakulhatnak úgy a dolgok, hogy egyik nap még szép és jó minden, másnapra meg már összegyűlnek a viharfelhők, és tönkremegy a kapcsolat. Beszélj vele, és biztos vagyok benne, hogy megért, és biztosítani fog a támogatásáról! Erősnek kell lenned, hogy boldogságban és szeretetben nevelhesd fel agyermekedet!
2007. szept. 2. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
14%
Hat ne haragudj,de nem fogom megvalogatni a szavaimat eme temeben.30eves letedre eleg butan viselkedtel,mondhatni tonkre tetted nem csak egy csalad eletet de a Te eletedet is.Mit gondolsz a Ferfi felesege ha megtudja,hogy fog "darabokra torni" a szive?Nem beszelve arrol,lehet hogy valashoz is vezethet a Te terhesseged.Amit foztel edd is meg,Megerdemled.Nem sajnalak csak azt a csaladot akinek most a lelkebe tapostal.Egy ferfi mindig is ferfi marad,(vadaszik mig el)nincs kivetel.Te csak a szeretoje voltal,nem tobb...30 evesen ugy viselkedsz,mint egy 19 eves.
2007. szept. 3. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
78%

Ne foglalkozz az előttem szóló rosszindulattól átitatott beírásával. Tedd azt inkább amit a korábban írók javasoltak: menj haza anyukádhoz és próbáljátok meg békében és nyugalomban várni a kisbabát és együtt talpra állni.

És igen, ha máshogy nem számíthatsz az apára (mert attól, hogy nem válik el, támogathatna és segíthetne neked), akkor vidd jogi útra az ügyet.

2007. szept. 4. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
14%
Az igaszsag az mindig faj.Nem a rosszindulat hanem valos egyenes velemeny szolt belolem.Az amitassal es az alom vilaggal nem fog sokra menni.Ezt minenki tudja meg Te is.Van mikor ki kell mondani...
2007. szept. 4. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
28%

Akárhogy is mondjátok rosszindulatúnak az előttem szólót,igenis igaza van.Veszettűl megérdemled a sorsod,csak a gyerekedet sajnálom,hogy ilyen felelőtlen és meggondolatlan anyja van.

Szemrebbenés nélkűl végignézted volna,ahogy a pasi családja tönkremegy,a legboldogabb ember lettél volna.Azt is el tudom rólatok,szeretőkről képzelni,hogy még az utcán a fejébe röhögtél volna az elhagyott feleségnek.

Lehet a gyerekkel akartad megfogni a pasit,de jól mellényúltál!

Tudod az én férjemet is egy 30 éves "kismacska" csábította el,miközben én otthon voltam a 4 hónapos kislányommal.

Minden ilyen nőnek,mint te is vagy,hasonló sorsot kívánok,mint ami neked jutott!!!Megérdemled!!!Az a sors jutott neked,amit a feleségnek szántál!!!

2007. szept. 8. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
86%

Kedves elottem szolok,


Az, akit megcsaltak, tudja milyen megalazo, tehetetlen erzes atverve es kirohogve lenni. En is voltam mar ott, szerencsere gyerek nelkul. -

Lanyok, ott indul a dolog: ha valakitrol tudjuk, hogy nos, vagy csalo, akkor nem varjuk a csodat. Nem fog valni(vagy nagyon jonak kell lenni valamiben, hogy ez bekovetkezzen), es mi ugyan azt gondoljuk evek utan is, hogy a csalot mi meg tudjuk valtoztatni, mert eddig csak minket nem csalt meg. A csalo az csalo marad amig el.

Nem kezdunk kapcsolatot egy olyan pasival aki minket es az asszonyt(bocs) szinkronban kefel. Mert az undorito!!!!! En az utobbi voltam. Meg tudtam volna olni azt a kover picsat akit megkefelt...ma, mar halat adok az egnek es tudom, hogy ez azert tortent, hogy nekem jobb legyen. Ezzel, elvagtam egy szornyu elet folyamat es nyitottam egy ujra. Ma mar sajnalom a not, mert EGYEDUL van es boldogtalan.

Draga 5 honapos tehes 30 eves. Mar mindegy mi lesz, mert a babadat megtartottad. Remelem a feleseg SOHA nem tudja meg, hogy megcsalta a ferje. De az is biztos hogy a farokkiralynak fizetnie kell. Ha azonban nem segit, hidd el, nagyon megbanja. Az elet mindenkinek megfizet a maga tette szerint.

Sok szerencset, egeszseges kisbabat kivanok!

2007. szept. 10. 04:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
79%

Szia!


NE FOGLALKOZZ VELÜK,VAN NEKED NÉLKÜLÜK IS ELÉG BAJOD!Menj haza anyukádhoz,ő biztos először meg fog lepődni,még lehet,hogy kioktat,de rájön 1-2 nap után,hogy neked most a segitségére van szükséged és hidd el lehiggad és segiteni fog.Minden rendbe fog jönni.A nős férfi is tehet erről ugyanúgy mint te,ugyhogy nehogy már azt a családot is sajnáljam a végén!!Ő is egye meg amit főzött.!Legközelebb biztos nem fogja megcsalni a feleségét!Gyerektartásért meg tartsd a markod, ugyanis ez a legkevesebb amit tehet érted.Nem csak össze vissza kefélni kell.Abajba ugyis egyedül maradsz.Az a 20000 forint meg a pelenkára se lesz elég.Kitartás.Most csak magadra gondolj.

2007. szept. 10. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!