Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Itt mindenki ilyen okos?

Itt mindenki ilyen okos?

Figyelt kérdés
Néha annyira durván beszólnak egymásnak a NŐK! Gondolom ők látogatják ezt az oldalt gyakrabban. Mások itt keresik a választ, kétségbeesettek,vagy tanácstalanok..... Válasz helyett még össze is vitatkoznak egymásssal. Én eddig 8 kérdésből 3-ra kaptam kielégítő választ, 3-ból közbotrány alakult ki és én voltam a barom... a többit meg hagyjuk.
2009. aug. 17. 22:39
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
91%
Gondolom van néhány elvakult anyuka, aki csakis a saját véleményét tartja jónak, és követendőnek. Igazad van, sajnosnekem is az a tapasztalatom hogy egynémely nő amint terhes lesz, vagy szül azt hiszi hogy ővé a világ és átmegy imbecill idiótába. Ha valaki máshogy csinálja, vagy képzeli az már nem normális, és fel kell jelenteni és elvenni a gyerekét. Engem egyszer azért akartak felnégyelni, mert én ( orvosi megerősítéssel) a gyerekemet ( újszülött) csak másnaponta fürdettem. Áh szóra sem érdemesek. Megkérdezhetem melyik kérdéseid váltottak ki közbotrányt?
2009. aug. 17. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
86%

Szia! Egyetértek veled, nagyon sok "okos" van itt, akik szerintem már le is doktoráltak, mert annyira ki tudják oktatni a másikat.

Lehet, h ők gyakorlottabbak egy-egy témában míg a másik kezdő, de ezért még nem kell lehurrogni.

2009. aug. 17. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
95%

Meg kell tanulnunk tisztelni mások véleményét.


Egyébként pedig vannak olyan válaszok amik hát,hogy is mondjam...

Én akkor"pöccenek" be ha a válasz veszélyeztei pld.a szoptatás sikerességét.

Szidalmazni senkit nem szoktam.

2009. aug. 17. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
96%

Azt hiszem, az ilyen beszólós, undok, "mindent jobban tudok" nőknél az a baj, hogy sokat vannak egyedül otthon. Elvégre szép a gyerek meg minden, de valljuk be, értelmes társalgást nem tudsz vele folytatni... Itt pedig ki lehet élni mindent, bánatot, stresszt, tanácstalanságot, ijedséget, jól lehurrogni másokat, ettől kerek nekik a világ. A férje lehet hogy tesz rá is meg a gyerekre is, el van nyomva, itt meg ő lehet a vagány megmondó ember.

Én nem is szoktam írni az olyan topikba, ahol kezd vita kialakulni. Nem szoktam véleményezni a kérdezőt, nem az én dolgom, hogy eldöntsem, hülye volt-e vagy sem. Ha valaki segítséget kér, és tudok rá megoldást, szívesen írok, de hogy itt éljek társadalmi életet?! Na, köszi, nem...

2009. aug. 17. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
80%

"Itt mindenki ilyen okos?"

Neeem..Egyedul en! :-)

2009. aug. 17. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
66%
Az ilyen nők nem a terhesség miatt fordulnak 180 fokot...ők már ilyenek voltak régen is,és ilyenek is lesznek sajnos!
2009. aug. 18. 06:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
85%

én is olyan bunkó válaszokat szoktam kapni. már alig teszek fel kérdést...

nemrég feltettem egy olyan kérdést, hoyg Pécsett hol lehet szép fülbevalókat kapni kislánynak. szerettem volna, ha ajánlanak egy-két ékszerboltot, ahova mindenképpen menjek el. erre egyetlen válasz érkezett, a következő: "menj a henteshez, ott kapsz fülbevalót."

no comment az ilyen válaszra! írtó nagy tapló a válaszoló, remélem már eltakarodott erről az oldalról...

2009. aug. 18. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
96%
Alapból is vannak bunkó nők, de a terhességgel némelyik(!) tényleg kifordul magából, mert ő szült, és akkor hűűű, de nagy szám, mindenki figyeljen rá, vigyázzon rá, csak neki van igaza, blabla. (Nem általánosítok, mert nem mindenki ilyen! Ha le leszek pontozva, akkor tudni fogom, hogy igazam van, mert az igazság fáj. :) )
2009. aug. 18. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
83%

Bizony bizony. Én írtam egyszer egy kérdést a gyerekek nemének jó vagy rossz oldaláról való tulajdonságokról, hogy melyik a jobb. Erre fel példának oda írtam mire is vagyok kíváncsi. Kitört a közbotrány mert, hogy volt képem kijelenteni, nem akarok egy fiúgyereket elfogadni. Sajnálják a lányomat (hogy miért az rejtély) Lényegében a kérdésemre alig kaptam értelmes választ.


Ezek a támadósak valószínűleg érzelmi elnyomásba részesülnek, mert senkitől nem kapnak megértést. Persze ha így vonulnak föl, hát nem is fognak. És úgy látom egyesek összekeverték a chates oldalakkal ezt a honlapot. Mégcsak tárgyilagos sem tud lenni senki a válaszadással. Ez a honlap már rég nem arról szól, hogy sergítséget tud nyújtani, hanem hogy írd ki magadból a véleményedet.

2009. aug. 18. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
94%

Szia!

Hát igen,nők egymás közt....Én azt sem értem,hogy itt miért nem hisznek egymásnak az emberek.Ez egy anonim oldal,miért hazudoznának az anyukák???A szép és kedves válaszokra gondolok,hogy "itt csoda gyerekek vannak",meg ilyenek.Gondolom marhára ráérnek a "jóindulatú" anyukák,és ezzel elfoglalják magukat,hogy másokat bántanak.Csak azt nem értem,hogy akkor minek olvassák ezt az oldalt,ha felidegesítik őket a kérdések...

Úgy látom sokan vagyunk itt rossz tapasztalatokkal...:-)

2009. aug. 18. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!