Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Itt mindenki ilyen okos?

Itt mindenki ilyen okos?

Figyelt kérdés
Néha annyira durván beszólnak egymásnak a NŐK! Gondolom ők látogatják ezt az oldalt gyakrabban. Mások itt keresik a választ, kétségbeesettek,vagy tanácstalanok..... Válasz helyett még össze is vitatkoznak egymásssal. Én eddig 8 kérdésből 3-ra kaptam kielégítő választ, 3-ból közbotrány alakult ki és én voltam a barom... a többit meg hagyjuk.
2009. aug. 17. 22:39
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
100%
Én már jó párszor úgy jártam , hogy kérdeztem egy kérdést, és nem választ kaptam, hanem véleményt, hogy hogyan kérdezhetek ilyeneket. Úgy gondolom, azért írok ide, mert valamit ne tudok és választ szeretnék kapni, nem azt, hogy miért kérdezek ilyeneket.:(
2009. aug. 18. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
100%
Pont az előbb határoztam el, hogy nem is írok többet. Volt egy számomra elég fura kérdés, véleményt nyilvánítottam, mellette segítségül linkeltem tudnivaló dolgokat a kérdezőnek. Erre lebunkóz. Semmi bántót nem írtam, de már úgy is kezdtem, hogy nem akarom bántani, de ahogy lejött, neki mindenki bunkó. Kétségbeejtő! De voltak nagyon jó tapasztalataim is, nagyon jó fej anyukákkal váltottam is néhányszor privát e-mailt, így azt hiszem, mégiscsak maradok, és ha tudok hasznosat írni, megteszem, ha meg valakinek nem tetszik, bunkózzon le. Bár minden önhittség nélkül mondom, bárcsak mindenki akkora barom lenne, mint én!! :-)))De azt sem csípem, mikor tényleg pluszt tesz az ember valakiért, plusz infokat küld, segít, ahol tud, majd még egy köszönömöt sem kap. Mindegy! Akkor is maradok, és olvasgatok!
2009. aug. 18. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


Én is kiakadok néha...

Írok egy választ, utána meg a kedves kérdező lebunkóz, holott semmi olyan hangnemet nem ütöttem meg, nem írtam rosszat, ő meg lebunkóz...

Már megy el a kedvem ettől az oldaltól:(

2009. aug. 18. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
93%
Engem is sokszor bunkóznak,mert sok felkiáltó jellel írok,de aztán megbeszéljük!Igazából írásnál nem lehet hangnemet meghatározni,de most már azt hiszem,hogy zárójelbe oda fogom írni,hogy (mérgesen,viccesen,vidáman,segítőkészséggel,már elegem van és azt,hogy kijelentő mondatban vagy "allegro","modorosan") :DDDDD !!! :)
2009. aug. 18. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!