Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Tényleg mindenki ilyen okos...

Tényleg mindenki ilyen okos itt? Esetleg rossz földrészen élek?

Figyelt kérdés
Olyan fura néha olvasni,hogy itt 3-4 nyelven beszél a tizenévesek 50%-a,minden második válaszoló 100%-os érettségit ír,a 480 pontból 520 at érnek el. Eközben én alig találkozok normális,értelmes,okos emberrel/emberekkel.
2011. ápr. 8. 20:57
 1/7 anonim ***** válasza:
79%

Nézd, az én IQ-m is 200 felett van, szóval ne szólj be. :DD


Amúgy meg ne foglalkozz velük, személytelen oldal, azt írnak, amit akarnak.

Ezt amúgy én is megfigyeltem, de annyira nem érdekel, annak ellenére, hogy itt sok ember Nobel-díjas zseni, sokszor egyáltalán nem tudnak érdemleges választ adni...

2011. ápr. 8. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
90%
Kérdező: az általad leírt jelenség (amit egyébként már én is megfigyeltem) inkább arra utal, hogy nagyon sok az átlagos, de frusztrált ember, aki a virtuális világban wannabe szuperhősként próbálja kompenzálni a saját egóját :)
2011. ápr. 8. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Akkor megkönnyebbültem :) Köszönöm szépen a válaszokat.
2011. ápr. 8. 21:08
 4/7 anonim ***** válasza:
83%
Ez mind igaz, sőt ilyet másik témákban is észrevettem. Ferrarikkal, meg Porschékkel járnak néhányan, minden 3. embernek nettó 200 eFT felett van a fizetése, és hasonlók. Egyszer még nagyon régen kérdeztem is egy ilyet, hogy szerinted sokan mondanak nagyot ezen a oldalon? Elég sok igenlő válasz jött.
2011. ápr. 8. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
83%

Szia!

Hasonló gondolataim támadtak nekem is, feltettem egy ilyen jellegű kérdést is: http://www.gyakorikerdesek.hu/kozoktatas-tanfolyamok__magyar..


Itt tényleg mindenki az ELTE-re, BME-re jár, ha máshol tanulsz, nem is vagy ember. Jogsija mindenkinek van, boldog párkapcsolata, és persze minden problémára tudja a megoldást...

2011. ápr. 8. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Utolsó:elolvastam... hát,akkor én tényleg rossz földrészen élek. Én jó tanuló vagyok,de már annak is örülni fogok,ha kb. a hármas meglesz mindenből,pedig végig tanultam,nyelvérzékem nincs. Na,mindegy,azért jó látni,hogy itt mennyi zseni,sikeres ember van. :D
2011. ápr. 9. 09:09
 7/7 anonim válasza:
100%
Hogy okosak-e az emberek itt, leghamarabb megtudhatod, ha megnézed a helyesírásukat, a trágár megjegyzéseiket stb. Én az okosságot az intelligenciával együtt képzelem el.
2011. ápr. 10. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!