Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Van itt olyan akinek még...

Van itt olyan akinek még nincs gyermeke de majd szeretne, csak egyéb okok miatt ez még várat magára?

Figyelt kérdés
Mik azok az okok?miota vgytok együtt?
2012. dec. 1. 22:50
 1/8 anonim ***** válasza:

Nekem még nincs babám, de nagyon szeretnék a barátommal együtt!

Az ok csupán az, hogy fiatalok vagyunk. = nincs munka még, pénz, lakás, megfelelő háttér. :) de már nemsokára el jön a mi időnk!

16/L

2012. dec. 1. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Kevés a pénz, nincs saját lakás, nekem nincs állásom, se munkatapasztalatom. 7 éve vagyunk együtt, lassan kifutunk az időből.
2012. dec. 1. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
51%

Több mint 5 éve,együtt élünk,az okok többrétűek és bonyodalmasak...néha azt tudnám mondani,hogy nincs akadálya,néha pedig több is...De még bizonytalan is vagyok a "majd"-ban is,szóval elég kusza.:) Az anyagiakat nem tudom elfogadni "kifogásnak" manapság nagyon túlzásba viszik ezt a megalapozás dolgot.Ha határozottabb lennék a gyermekvállalás témájában,ez a tényező egy percig nem befolyásolna. :)Ahová Isten bárányt küldd,oda ad legelőt is mondásban az igazság!

Nálad Kedves Kérdező,mi a helyzet?

2012. dec. 1. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
6%
A hármas féle felelőtlenek koldulnak maguknak a facebookon, meg a fórumokban.
2012. dec. 1. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Egészségügyi oka van, kezelés alatt állok. Még néhány hónapig várni kell. 2.5 éve vagyunk együtt.
2012. dec. 2. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Nálunk pont az anyagiak..nincs lakásunk,énmunkanélküli vagyok..ki akarunk menni a párommal külfőldre h gyűjtsünk pénzt,legyen egy biztos állásunk..
2012. dec. 2. 13:38
 7/8 anonim ***** válasza:
"Kedves 4-es"! Nem tudom mit képzelsz Magadról,hogy gondolod ezt!? Nem értem miért lennék felelőtlen,de nem Én vagyok az egyetlen aki így gondolja hála a jó Istennek,nem Mindenkinek függ az anyagiaktól ennyire,mint Te.:) Bár nem tudom kik szoktak kéregetni közösségi oldalakon,mert egyiken sem vagyok fent,szóval kikérem Magamnak ezt a rosszindulatú beszólást! Nagyon rossz életed lehet,sajnállak,hogy ilyen vagy!
2012. dec. 3. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Látod 7-es. Csak te tudnád fénnyel etetni a gyerekeidet. Mi nem.
2012. dec. 3. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!