Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Segítsen valaki! A harmadik...

Mihácsi Mária kérdése:

Segítsen valaki! A harmadik gyerek után sterilizáltak. Bele mentem s nem tudtam hogy elválok s lesz egy új párom kinek nincs saját gyermeke. Nem kéri hogy legyen de tudom hogy szeretné.35 éves vagyok még lehetne ugye? . De már nem lehet ha jól tudom?

Figyelt kérdés
2012. márc. 7. 12:48
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
bocsi, nem tudom, de ez nagyon durva!Még tök fiatal vagy!
2012. márc. 7. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Itt azt írják, hogy sikeresen végeztek visszaállító műtétet, ami következtében már létrejött terhesség. Szóval nem feltétlenül visszafordíthatatlan.

[link]


Lombikkal bármikor lehet, de ilyen esetben sem a visszaállító műtétet, sem a lombikot nem támogatja az állam - legalábbis én így tudom.

2012. márc. 7. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Szerintem erre csak egy orvos tudna válaszolni.
2012. márc. 7. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Valóban nagyon fiatal vagy. Meg szabad kérdezni, hogy miért mentél bele? Sajnos szerintem ez egy visszafordíthatatlan folyamat. :(
2012. márc. 7. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Sterilizáltak???? Talán vissza lehet fordítani. Kérdezd meg az orvosodat? Attól függ milyen módon tették átjárhatatlanná a petevezetékedet. Ha teljesen átvágták,akkor lehet, hogy nincs mit tenni, de ha csak elkötötték, akkor azt fel lehet oldani, én úgy tudom.

Legrosszabb esetben petesejt leszívással, külső megtermékenyítéssel, méhbe visszaültetéssel még el tudom képzelni, hogy legyen gyereked.

2012. márc. 7. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Férfi vagy, vagy nő?
2012. márc. 7. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Nem tudom, vissza tudnák-e állítani, volt már példa ilyenre. lombikkal szerintem minden további nélkül lehet gyereked, de én is úgy tudom, hogy az állam ilyen esetben nem támogatja, tehát többszázezer Ft. egészségkártyával 20%-ot visszaigényelhetsz az adódból, ha ez vigasztal :-( sajnálom a helyzeted :-(
2012. márc. 7. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Szia, én most készülök az elkötésre, augusztus végén szülöm a harmadikat, 37 vagyok. Mindegyik császáros volt, illetve lesz,

Nekem az orvos azt mondta, hogy csak lombikkal lehet utána.

Mondjuk én biztosan nem szeretnék többet.

2012. márc. 7. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Így van, lombikkal még lehet közös babátok.
2012. márc. 7. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm a válaszokat!!!
2012. márc. 8. 07:01
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!