Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Hogyan szakadjak el innen...

Hogyan szakadjak el innen (gyerekvállalás- nevelés témakörből)?

Figyelt kérdés

Egyáltalán a témáról hogy tud egy Nő leállni?


Kb. két hete feszt itt lógok szabadidőmben, pedig lenne más dolgom is ezt mostanában mégsem tudom kontrollálni.Nincs "babaprojekt" (még)!Eddig nem is érdekelt a téma így...Mostmeg már segítséget kell kérnem,hogy le tudjak állni.:) Amit nagyon szépen meg is köszönök Nektek!:) Ha tudtok kérlek segítsetek! Köszi!!!!



2012. dec. 3. 21:16
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Én is egyre többet olvasom a gyikot pedig csak a héten lesz két zh-m. Nem tudom, lehet a gépet nem kellene bekapcsolni.
2012. dec. 3. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
A gyakot,vagy konkrét Te is ezt a témát?:) Nekem is kezdődik mindjárt a vizsgaidőszak és a héten is tanulnom kéne... Az a baj,hogy reflex szerűen: szabadidő=bekapcsolás gomb=gyak./gyv-gyn.:) Na! Meg tanulni is a gépen kéne,szóval azért köszi,először nem hangzott rosszul a tanács!:)
2012. dec. 3. 21:39
 3/17 anonim ***** válasza:
Limitald az internet hozzaferesed. Be lehet allitani a routert!!!
2012. dec. 3. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%
Én is igy vok vele,nem tudok leállni,én 6hetes terhes vagyok,azóta meg végképp nem megy,de előtte is folyton itt lógtam:)
2012. dec. 3. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:

Kedves 4-es gratulálok! Neked ez rendjén van.

3-as,fogalmam sincs mi az,meg hogy kell,de nem ezt találom a megfelelő megoldásnak.

Azért köszönöm Mindenkinek!

Még annyit,hogy ez nem netfüggőség,hanem valamiféle anyai ösztön beindulás.Csak zavaró és hátráltat a többiben. Korlátolt agyam lett!:D De télleg.

Ja és 4-es! Téged a hormonok is irányítanak már!:) Erre már esetemben is gondoltam,de nem... Szóval Neked ez tényleg teljesen rendben van és természetes.:)

Köszi Nektek!:)

2012. dec. 3. 22:30
 6/17 anonim ***** válasza:
Én öt éve itt lógok :D Igaz, én még terhesen keveredtem ide :) Jó, most már érezhetően kevesebbet hesszelek ezen az oldalon, meg tulajdonképpen már régóta nem csak ezt a kérdéskört nézegetem, sőt, most már főleg másikakat olvasgatok, javaslom neked is, hogy nézz be a többibe, egész érdekes témák kerülnek elő. Aztán keress valami hobbit, mindjárt nem lesz olyan érdekes a gyk.
2012. dec. 4. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
Ja, amúgy nekem is vizsgaidőszak van (vagyis lesz, de mindegy, zh-k már vannak), szóval átérzem a helyzetet :D Ilyenkor valahogy olyan érdekes lesz a világon minden más :))
2012. dec. 4. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:

Én eddig nem a tanulástól vettem el az időt evvel,tehát arra nem lehet fogni,majd csak azután lehetne ezt mondani.Én is voltam már más témákba is beleszokva.Amikor kertészkedtem,akkor az otthon kert,amikor sokat főzőcskéztem,akkor az ételek-italok...stb,megfigyelve,mindig az érdeklődési körömnek megfelelő témákban járkáltam.Ez így logikus is,csak most így nem tudom mi van Velem...:)

Köszi!

2012. dec. 4. 12:30
 9/17 anonim ***** válasza:

szia :) ide is írok


nem hinném hogy le kell állni

meg különben is ez kémia, ezzel harcolni nehezebb mint bármivel

fura mert rólam meg mindenki azt gondolta hogy erre születtem mert gyerekként is vonzottak a babás dolgok és szerettek a kisbabák amerre csak jártam erre öreg fejjel (33 évesen ) éreztem úgy hogy most már tényleg baba kell

2012. dec. 4. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:

Beállok a sorba: nekem is tanulnom kéne, mert nekemis vizsgaidőszakom kezdődött, de semmi nem megy. Emellett van két 22 hónaposom, tehát a velük kapcsolatos dolgok amúgy is bőven elvesznek az időből, a fent maradóban pedig médsem tanulok, hanem sokat itt lógok:(

Semmi kedvem tanulni, ráadásul a férjem is vidéken dolgozik, nem jön haza. Tiszta gáz!

2012. dec. 10. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!