Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Szerintetek van szükség...

Szerintetek van szükség "vetélés" kategóriára a Gyerekvállalás, nevelés csoporton belül?

Figyelt kérdés

Nemrég sajnos én is átestem ezen a borzalmon, s úgy érzem hogy a szoptatás, szülés stb. mellett a vetélés is kaphatna egy saját kategóriát, hiszen - sajnos - nagyon gyakran történik, az oldalon is rengeteg ezzel kapcsolatos kérdés van.

Ti mit gondoltok?


2012. okt. 19. 20:47
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
24%
Én soha nem olvasom külön kategóriánként, mindig egyben. Ez szerintem nem az akaráson múlik hanem a programozáson, akkor egy másik kategóriát kellene kivenni.
2012. okt. 19. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:

Bárcsak ne lenne rá szükség! :( Igazad van, egyik kategóriába sem illenek bele az ezzel kapcsolatos kérdések.

Én is átestem már egy vetélésen, aminek nagyon fájdalmas lelki, és még fájdalmasabb testi következményei voltak.

2012. okt. 19. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
Én tettem már fel pár kérdést vetélés miatt, amit a terhesség kategóriába írtam, de ugyanakkor jobb érzés lenne számomra egy külön kategória, mert ez nagyon fontos dolog, és sok embert érint.
2012. okt. 19. 21:12
 4/15 anonim ***** válasza:

Igen szerintem is lehetne vetélés kategória (bárcsak ne kellene), igen egyik kategóriába sem esik bele igazán. Sajnos én is átestem ezen.

Nem tudom ez vajon megvalósítható-e?

2012. okt. 19. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
57%

Szerintem nagyon jo otlet lenne!

Ez olyan dolog, amit eleg nehez feldolgozni.jo tanacsokkal sokaknak konyebb lenne az ujrakezdes. Jobban porogne a tema is, mint a terhes rovatban!

Lehet nem szimpi amit irok, de en nem szeretem ezt a temat. Sokszor belefutottam mar akaratomon kivul ilyen kerdesekbe mikor a cim nem volt egyertelmu es rendesen a foldbe dongol.

2012. okt. 20. 04:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:

Utolsó, igen, egyetértek.

Épp ezért is lenne jó egy külön kategória, így még véletlenül sem botlanánk bele olyan kérdésekbe, amit nem szeretnénk olvasni.

2012. okt. 20. 12:02
 7/15 anonim ***** válasza:
57%
Igen-igen, pont ezért is lenne jó! Friss kismamaként, nem szívesen olvasnánk a vetélésről, baba elvesztéséről! Ha lehet valahová írni és szívesen megteszem ez ügyben a lépést!
2012. okt. 20. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

info@gyakorikerdesek.hu

Azt hiszem, ide lehet nekik írni.

Én is jó ötletnek tartom. (sajnos)

Bár talán jobb lenne egy kevésbé ronda szóval nevezni ezt a kategóriát :(

2012. okt. 20. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:

Én írtam nekik ma.

Igen, a vetélés tényleg nem egy pozitív szó, de akkor mi legyen a kategória neve?

2012. okt. 20. 19:36
 10/15 anonim ***** válasza:
33%

Kövezzetek meg, de én butaságnak tartom. Ennyi erővel akkor legyen külön rovat pl a koraszülésnek, fejlődési rendellenességeknek, abortusznak stb, azért valahol meg kell húzni a határt. Azok a kismamák meg, akik nem akarnak rosszakat olvasni, azoknak üzenem, hogy ne netezzenek, ne nézzenek tv-t, ne beszélgessenek az ismerőseikkel, sőt, még az utcára se menjenek ki, mert akárhol találkozhatnak egy szomorú történettel.

Nekem pl elhalt terhességem volt, bár nem írtam ki kérdést ezzel kapcsolatban, de ha írtam volna, akkor az a vetélés kategóriába sem fért volna bele, mert ugye nem az volt, de a terhesség kategóriába ne írjam, mert a rózsaszín szemüveges kismamáknak nem tetszik.

Amúgy ha végképp nem akarjátok a terhesség témakörbe írni, akkor talán az egészség kategóriába mehetne.

2012. okt. 21. 01:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!