Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Az elköttetés bármelyik...

Az elköttetés bármelyik kórházban megcsinálják?

Figyelt kérdés

Tervezünk még egy gyermeket, de úgy gondoltam, hogy szülésnél elköttetem magam.

Az előző is császár volt, így a következő is az lenne.

Ha kiveszik a 2. gyermeket, akkor ezt megtudnák csinálni nem?

Vagy ez körülményesebb?

Mennyibe kerül egy ilyen? Vagy esetleg ez benne van a "rutinba", ha valaki kéri?


2012. dec. 9. 20:52
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
20%

Tervezünk még egy gyermeket, de úgy gondoltam, hogy szülésnél elköttetem magam.


Ha kiveszik a 2. gyermeket, akkor ezt megtudnák csinálni nem? "

most akkor tervezel vagy mi?.tènyleg nem vilàgos....

2012. dec. 9. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 A kérdező kommentje:

Látom a szövegértelmezés nem megy.. Inkább ne is írj többet. Felesleges!


Kedves szülésznő!

Köszönöm az információt! Ezt a szülészemnél kell kérnem és ő adja nekem oda a nyilatkozatot, vagy pedig a védőnő jár el ebben az ügyben? Mármint a nyilatkozat terén.

Meg is kell indokolni, hogy miért kérem, vagy az nem érdekli őket?

2012. dec. 9. 21:06
 13/20 anonim ***** válasza:
63%
Nekem tök világos volt, hogy a második gyerek után akarja.
2012. dec. 9. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 A kérdező kommentje:

Tervezünk. Ha kiveszik a 2. gyermeket.. --> Ekkor kötetném el magam. Ebben mi nem világos?!

Amikor a második gyermek születik császárral, akkor a műtét közben csinálnák meg az elköttetést.

2012. dec. 9. 21:07
 15/20 anonim ***** válasza:

Kérdező:

nekem a kórház vezető professzorának kellett írnom egy kérvényt, ő válaszolt, kivártunk....és megszültem simán. :)

2012. dec. 9. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 A kérdező kommentje:

A sima szülés nálam nem áll fent sajnos. Az első is azért lett császáros, mert a szívem nem bírta volna.

Ezt pedig az orvosom nem akarta megkockáztatni.

Ráadásul hiába készültünk császárra már a szülés előtt hónapokkal, sürgősségi császár lett belőle így is.

2012. dec. 9. 21:10
 17/20 anonim ***** válasza:
100%

Most van egy gyereke.Terveznek még egyet,és ha az a második megszületik,el szeretné köttetni magát.

Bármelyik kórházban megcsinálják,ha császár közben akkor ingyenes,összekötik a kettőt,rutinnak számít.Ha természetes lesz,akkor csak szoptatás után kötnek el,én így tudom.Tapasztalatom nincsen,egyik barátnőm viszont annyit mondott,hogy az óramű pontosságú 28 napos ciklusai,most nem állnak be,nagyon fájdalmasak a görcsök és 3-4 nap helyett 8 napig is szokott vérezni.Azt nem tudja,hogy összefügg-e a kettő.Gondolom,tudod,hogy ez végleges,tehát jó döntést hozz!

2012. dec. 9. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
100%

a nyilatkozatot a saját orvosod adja, és az osztályvezető engedélyezi a második, megerősitő nyilatkozat után


Védőnőnek semmi köze hozzá

2012. dec. 9. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 A kérdező kommentje:

Nem szeretnénk 2-nél több gyermeket, mert nem tudnánk őket 100%-an eltartani. Ráadásul kettőre is "rendelkeztünk" be.

Tudom, hogy ez végleges döntés. Lelkiekben én már ezt letisztáztam.

Mindkettőnknek van 1-1 testvére, tehát nem nagy családban nőttünk fel.

Az ideális a kettő számunkra.

2012. dec. 9. 21:22
 20/20 anonim ***** válasza:

Szerintem , ha szív problémád van , megkapod az engedélyt.

Igaz énekem jó pár évtizede csinálták, de gondom sosem volt miatta. Nem volt "banyakórom", nem volt "mensi" gondom sosem. Most elmúltam már 60.

2012. dec. 9. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!