Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek erről?...

Mi a véleményetek erről? (anyós téma)

Figyelt kérdés
Szóval a párommal 4 éve vagyunk együtt ebből 1 és fél éve együtt lakunk az anyósoméknál.Én eleve nem akartam oda költözni de mivel anyagilag nem állunk úgy ezért sajnos még nem tudunk elmenni innen.Azért anyósoméknál mert páromnak itt van a munkahelye,ezért jöttem én ide.A páromnak van egy bátyja neki már van felesége meg egy gyerekük.Anyósom folyton róluk áradozik meg az egyetlen unokájáról.Pedig nem is kis összeggel meglopták anyósomékat mégis ők a szentek...mindegy ebbe nem akarok belefojni.Ma megint volt róluk szó ebéd közben h majd jövőre jön a második unokája ha minden igaz,és annyira boldog volt.Aztán erre én is mondtam neki hogy én is szeretnék babát de arra nem mondott semmit csak dicsőítette tovább a " szenteket".Fojtogatott a sírás rendesen.Most mit csináljak?Páromat szeretem nagyon is de ha elmondom neki hogy mi bánt akkor nem szól rá semmit csak azt hogy hagyjam már ezzel a baba témával.Én 24 vagyok ő 27.Arra is gondoltam h hazaköltözök egy kis időre,mert már nem bírom.24/L
2012. dec. 6. 12:33
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%

most akkor téged az zavar, hogy a másikat dicséri?

neked még nincs gyereked, azt nem dicsérheti


szerintem ez egy kissé mondvacsinált probléma

2012. dec. 6. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
téged nem zavarna hogy ha anyósodéknál laknál és folyton róluk lenne szó téged meg le se szarnának?
2012. dec. 6. 12:38
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Az a véleményem, hogy te nem szereted az anyósodat, de te se vagy neki a szívecsücske. Ha pedig a párod így viselkedik, akkor valószínű nem akar gyereket. "hagyjam már ezzel a baba témával"... Nem mindegy, hogy te akarsz gyereket, vagy TI akarjátok a gyereket. Szerintem felesleges erőltetni. Az anyós meg nyilván nem fog ömlengeni a még meg sem született unokáról.
2012. dec. 6. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%

Én meg azt látom, hogy beleképzelsz ebbe a dologba valamit, ami nincs is. Csináltál egy problémát, csak nem ez a valódi gond. Azt olvastam ki belőle, hogy anyós nem úgy szeret, ahogy te szeretnéd, a pároddal meg nem tudod megbeszélni a problémáid:


Szereted (?) a párod, aki nem akar tőled gyereket, nem arra vágyik, amire te és az anyjával szemben sem úgy viselkedik, ahogy te szeretnéd, ráadásul nem is oszthatod meg vele, amire gondoslz, mert "hagyjad már" békén, és felmerült benned a költözés gondolata. Ne haragudj, de Csernus jut eszembe, ahogy azt kérdezi:


"Ön mióta is boldogtalan?" "És mit tesz azért, hogy ez ne így legyen?"


Na,látod! Neked ebből eleged van! Akkor legyen benned annyi bátorság, hogy hagyod a francba az egészet, őszintén megmondod, hogy nem vagy boldog és továbblépsz! 4 éve tart a kapcsolatotok. Sok, de annyira nem, mint amennyit épp úton vagy még elpocsékolni. Beszélj a pároddal és ha nem juttok dűlőre, akkor ez ennyi.

2012. dec. 6. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
37%
Lehet ha a másik pár lakna ott, és nem ti,akkor velük is azt csinálná.Az is elõfordulhat, hgy nem tetszik neki, hogy ott laktok. En a helyedben hazaköltöznék és gondolkodnék, hogy megéri-e nekem, hogy igy alázzanak.
2012. dec. 6. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem anyósod attól fél, h az ő nyakára akarod a gyereket szülni és ottmaradtok nála, még egy plusz emberre fizetheti a rezsit/kaját stb.... Ha nem csak nem tudtok egyedül megélni, hanem még munkahelyed sincs, akkor meg végképp jogos, h nem tetszik neki. a 20 ezer forintos GYES még pelenkára is alig elég....
2012. dec. 6. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
te most anyóshoz akarsz szülni? légy reális. És beszéld meg a pároddal, hogy akar-e gyereket, kapcsolatot, vagy el akar-e költözni, mit akar, mert terv kell az élethez vagy egy másik pasi.
2012. dec. 6. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
Ha majd elköltöztök és utána jón a baba, akkor a tiéteket is ugyanúgy fogja szeretni. Csak az zavarja, hogy felnőtt létetekre még mindig nála laktok. És azzal a kijelentéssel, hogy te is szeretnél babát, az jön le, hogy neked nem baj, ha netán oda születne, de anyósodnak igenis baj. A távolság sok problémát enyhít anyós és menye között!
2012. dec. 6. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%

Nekem az a véleményem,hogy téged irritál a párod anyja,és a

a pároddal sem vagy teljesen kibékülve,mert nem pozitívan áll a gyermek témához.....

Sajnos ez van,27 éves,valószínű hogy ez nem szerepel a "dolgok,amiket szeretnék" listáján.

2012. dec. 6. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Iga
2012. dec. 6. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!